2726

گردو و پیاز هر چی بیشتر خوشمزه تر البته تا یه حدی

من اخر کار دو تا شکلاتم میندازم توش هم رنگش قشنگ میشه هم مزه ش😋

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فسنجونای من خیلی خوب میشه خیلیم راحته بسته به تعداده دو تا پیاز متوسط رنده کن واسه6نفر نفت بده نمک و یکم فلفل سیاه 

یکم بعد گردو یسری چرخ کن پیمون کن من هرکاسه ماست خوری تا سر پر میکنم برای 2نفره بعد ک پیمون کردی مثلا سه کاسس ی کاسه رو دوباره چرخ کن

گردو رو بریز تفت بده آب بریز درشو بذار زیرشو کم کم کن بذار آروم بپزه من برای شام از 10صبح میذارم بعد وسطای پخت دوتا سینه و ی رون میندازم رون کامل ولی سینه مرغ اوصولا4قسمت میشهدو قسمتشو تفت بده یکم ک داشت طلایی میشد بنداز توش بذار بپزه یساعت مونده رب انار اضاف کن ربش اگه حاضریه یک و یک یا سمیه خوبه بریز بچش انقد ک خوش طعم بشه زیرش اصلا نباید زیاد کنی روغنش پس میره خواستی تو ی کاسه روغنشو بردار موقع کشیدن یکم روش بده باز

یکم پودر دارچین بزن حتما نمک اندازه کن بذار بمونه آمادس

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

گردوها رو بدون روغن تفت بده بعدم دوتا قالب یخ بنداز روش بجای ریختن آب تا روغن گردوها دربیاد اصلا نیاز به روغن دیگه نداره خورشت . من یا مرغ پخته ریش میکنم میریزم داخلش یا داخل گوشت چرخ کرده پیاز رنده میکنم و کوفته کوچیک درست میکنم میندازم تو خورش

فسنجونای من خیلی خوب میشه خیلیم راحته بسته به تعداده دو تا پیاز متوسط رنده کن واسه6نفر نفت بده نمک و ...

واقعا ممنونم جواب دادین امروز خیلی خوشمزه شد .

اول مرغ ها روبا سیر ابلیمونمک  زردچوبه هویچ اب پز کردم 

ظرف جدای پیاز 2 عدداونم درشت تفت بعد گردوه تفت بعد زرچوبه واب دو ساعت بعد مرغ ورب یک ساعت بعد اماده شد