1147
1226

گردو و پیاز هر چی بیشتر خوشمزه تر البته تا یه حدی

من اخر کار دو تا شکلاتم میندازم توش هم رنگش قشنگ میشه هم مزه ش😋

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

فسنجونای من خیلی خوب میشه خیلیم راحته بسته به تعداده دو تا پیاز متوسط رنده کن واسه6نفر نفت بده نمک و یکم فلفل سیاه 

یکم بعد گردو یسری چرخ کن پیمون کن من هرکاسه ماست خوری تا سر پر میکنم برای 2نفره بعد ک پیمون کردی مثلا سه کاسس ی کاسه رو دوباره چرخ کن

گردو رو بریز تفت بده آب بریز درشو بذار زیرشو کم کم کن بذار آروم بپزه من برای شام از 10صبح میذارم بعد وسطای پخت دوتا سینه و ی رون میندازم رون کامل ولی سینه مرغ اوصولا4قسمت میشهدو قسمتشو تفت بده یکم ک داشت طلایی میشد بنداز توش بذار بپزه یساعت مونده رب انار اضاف کن ربش اگه حاضریه یک و یک یا سمیه خوبه بریز بچش انقد ک خوش طعم بشه زیرش اصلا نباید زیاد کنی روغنش پس میره خواستی تو ی کاسه روغنشو بردار موقع کشیدن یکم روش بده باز

یکم پودر دارچین بزن حتما نمک اندازه کن بذار بمونه آمادس

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستید🌹ربان دوزی من
1156

گردوها رو بدون روغن تفت بده بعدم دوتا قالب یخ بنداز روش بجای ریختن آب تا روغن گردوها دربیاد اصلا نیاز به روغن دیگه نداره خورشت . من یا مرغ پخته ریش میکنم میریزم داخلش یا داخل گوشت چرخ کرده پیاز رنده میکنم و کوفته کوچیک درست میکنم میندازم تو خورش

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
فسنجونای من خیلی خوب میشه خیلیم راحته بسته به تعداده دو تا پیاز متوسط رنده کن واسه6نفر نفت بده نمک و ...

واقعا ممنونم جواب دادین امروز خیلی خوشمزه شد .

اول مرغ ها روبا سیر ابلیمونمک  زردچوبه هویچ اب پز کردم 

ظرف جدای پیاز 2 عدداونم درشت تفت بعد گردوه تفت بعد زرچوبه واب دو ساعت بعد مرغ ورب یک ساعت بعد اماده شد