2733
2734
عنوان

بر همسایه نفهم و مردم آزار لعنتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 110 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بهشون تذکر بدین

ده بار گفتیم به خود بچه ها به باباشون به ننه نفهمشون باباهه که تلفن رو وسط حرف قطع کرد ننشون هم می‌خنده میگه بچه هام محکم راه میرن ایشالا بشکنه پاهاشون

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
2728

منم پسرم خیلی بدو بدو میکنه بخدا یه ریز پشتشم 

پایینمون یه خانم مسن تنها زندگی میکنه همیشه خجالت زدم

پسرم‌ بیشتر باباش میبینه اینجوری میکنه مخصوصا شبا 

واقعا بعضی وقتا خودم ظله میشم‌از دویدنش 

بچه ها الان‌لجباز شدن بخدا هر ترفندی بخوای  ما میکنیم تا یادش بره 

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
بعضیا تو اپارتمان نشینی یا خیلی نفهمن یا خودشونو به نفهمی میزنن قشنگ معلومه قاطی بار هندونه اومدن

دقیقا خودشونو میزنن به نفهمی و راحتن عذاب بقیه رو نمیبینن

سلام با تمام وجود درکتون میکنم من خودم طبقه اوله خونم و پنجره اتاق خواب رو به حیاط یعنی اصلا ارامش ندارم متاسفانه با خانواده همسرم هم توی یه ساختمونیم زیاد هم نمیتونم چیزی بگم کلا صبح و شب و ...هم فرقی نداره 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  
2738
منم پسرم خیلی بدو بدو میکنه بخدا یه ریز پشتشم  پایینمون یه خانم مسن تنها زندگی میکنه همیشه خجا ...

بابا ما هم درک می‌کنیم ولی اینا اصن بچه هاشون رو ول کردن ۲۴ ساعته در حال سروصدان میگیم حداقل سمت اتاق ها شبها سروصدا نکنید این سخته واقعا؟ بچه هاشم کوچیک نیستن که نفهمن مدرسه میرن

خداروشکز ک ما تو اپارتمان نیستیم.ولی طبقه ی بالی مادر شوهرم ایناییم.یکی دوبار برادرزاده شوهرم گفت خاله وقتی عنو رو صدا میکنی یا وقتایی ک ماهمه خوابیم ب صداتون گوش میدم .زهرم ترکید یعنی واقعا.😨.خدا خیرش بده زودتر گفت از اون موقع جیکمون در نمیاد.حالا خدا کنه چیز دیگه ایی بقیه نشنیده باشن حتی از تصورشم دیوونه میشم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ما خونه قبلیمون دیواراتاق خواب ما بادیوار ساختمون بغلی یکی بود یعنی این ازصبح صداجیغ مادره.صدای گریه ودادبچه هه میومد ولووم تلویزیونشونم روهزاربود منم از7به بعد نمیتونستم بخوابم.یه روز رفتم درخونشون گفت خانم صدابچه شمام نمیزاره من استراحت کنم😕😕 حالا من بچه ندارم بیشتروقتام خونه نیستیم وقتی هم هستیم کلا آرومیم

وای وای نگو از همسایه ک دلم خونه منم از همسایه نمیگذرم واقعا اذیتم کردن ک حتی حاضر شدیم خونه بفروشیم ...

ما هم الان دقیقا تو همین مرحله ایم. داریم تلاش می کنیم یه پولی جور کنیم و از اینجا بریم. هر چی بهشون تذکر میدیم انگار نه انگار. به در و دیوار بگیم بیشتر اثر داره تا اینا. 

خداروشکز ک ما تو اپارتمان نیستیم.ولی طبقه ی بالی مادر شوهرم ایناییم.یکی دوبار برادرزاده شوهرم گفت خا ...

آره نمیدونم ساخت بعضی خونه ها چطوریه بغل دستی نمی‌فهمه چی میگی ولی همسایه ها میفهمن

2706