2726
عنوان

بر همسایه نفهم و مردم آزار لعنتتتتت

1600 بازدید | 110 پست

این تاپیک رو زدم فقط واسه اینکه بگم توروقران اگه آپارتمان زندگی میکنید فرهنگش رو داشته باشید درک کنید طبقه پایینتون آدم زندگی می‌کنه این طبقه بالایی ما دو ماهه اومدن یه شب راحت نداشتیم به قرآن سردرد گرفتم از بس از خواب پریدم عین گاو راه میرن پاهاشونو میکوبن زمین مدام یه چیزی پرت میکنن سه تا پسر داره که یه بند در حال دوییدن هستن در ها رو بهم میکوبن ده بار تذکر دادیم روز به درک حداقل شب سمت اتاق ها سروصدا نکنید ولی گاون دیگه نمی‌فهمن ایشالا خدا جواب این همسایه آزاری رو بده بهشون توروقران اگه آپارتمان زندگی میکنید مراعات حال همسایه رو بکنید

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

مال من هر وقت میبینه لباس شستم سفره شو میتکونه

تو توالت سیگار و تریاک میکشن

خانومه شاغله ساعت شش صبح جارو میکشه

تو آن گل مریمِ سپیدی بی تو دلم شوری و امیدی دیگر به دنیا ندارد...🌸💮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بغلی ماهم افتضاااحن....زنه همش بااون صدای افتضاحش دادمیزنه....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

دقیثا همسایه بالایی ما هم میکوبه پاهاشو

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

یه آپارتمان بودیم همسایه پایینیمون قلیون میکشید از تراس کامل بوش خونه ی ما بود منه بد بختم آسم داشتم اصلا تذکرم فایده نداشت 

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔

وای وای نگو از همسایه ک دلم خونه منم از همسایه نمیگذرم واقعا اذیتم کردن ک حتی حاضر شدیم خونه بفروشیم ب خودشم گفتم ک حلال نمیکنمتون 

واقعا آپارتمان نشینی فرهنگ میخواد 

چرا وقتی نمیتونن ادم باشن میان اپارتمان اخه من اینقد عصبی شدم از این همسایه و ادماب نفهم ک خدا میدونه فقط 

خدا لعنت کنه هر آدمی ک نمیفهمه 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
مال من هر وقت میبینه لباس شستم سفره شو میتکونه تو توالت سیگار و تریاک میکشن خانومه شاغله ساعت شش ص ...

نمیدونم وجدان ندارن؟ خجالت نمیکشن؟ اه خوششون میاد یکی با خودشون این کارو بکنه؟

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

فرهنگ آپارتمان نشینی هنوز جا نیفتاده

کاش این مدل آدما تو ویلایی زندگی کنن 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

وای نگووو عین اسب بالا سرم یورتمه میره . بعد فوتبال بازی میکنه تو خونه ‌ بخدا اصلا اهل نفرین نیستم ولی امروز انقدر سردرد داشتم بلند گفتم انشالله جفت پاهات بشکنه‌

خونه یونولیتی اخه نمیفهمه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706