2737
2734
عنوان

می خوام براتون از نی نی سایت قدیم بگم😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 30287 بازدید | 1011 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ آخ آخ یادش به خیر

نازلی جان من عکس شمارو قبلادیدم بامقنعه 

کلا چهره اتون درخاطرم مونده💞

یادمه یکی از کاربرا گفت چهره ی نازلی چهره ی دخترموردعلاقه ی مادرمه😀

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2728
فعلا که از رژیم خسته شدم و فقط دارم ثابت نگهشمیدارم کج دار و مریض ولی یه روز دوباره میزنه به کلم و م ...

خیلی خوبه 

خیلی عالیه

من عکس شمارو یادمه دیدم یک روز زمستون صبح بایه کلاه داشتید پیاده روی میکردید تاپیک خاله ی نی نی سایت گذاشته بودید 

کلا درذهنم به ورزشکار و رژیم گیرنده جا افتادین😃

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

منم كاربر قديمي هستم ولي يه بار رمز و پسورد كاربريم رو يادم رفت دوباره سال 88 عضو شدم . 

يادش بخير جو سايت بنظر من اون موقع بهتر بود . ما حتي با بقيه مادرا تو پارك قرار دسته جمعي ميذاشتيم 

2738

ولي من زياد ديگه نميام . خيلي از دوستان قديمي ديگه نيستن . دلم ميگيره تو هر تاپيكي ميريم آخرش به توهين و دعوا يا بستن ختم ميشه . اون موقع كلوپ بود كه ميشد خصوصي اش كرد تا كسي رو دعوت نميكرديم نميتونست پست بذاره 

منم كاربر قديمي هستم ولي يه بار رمز و پسورد كاربريم رو يادم رفت دوباره سال 88 عضو شدم .  يادش ...

اره واقعا بعد عکسها رو چه راحت می زاشتیم  اصلا استرس الان و نداشتیم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

منم سال ۹۲ با اینجا اشنا شدم.داشتم دنبال دکتر برلی تعیین جنسیت میگشتم.با تاپیک مامی افسون اشنا شدم.مدیر تاپیک استرالیا زندگی میکرد.چقدر بچه ها جمع شدند درمورد جنسیت حرف میزند.از دکترای که رفته بودند .کارای که کرده بودند.واقعا همه اش تجربه بود.یه تاپیک میزدند تا چند سال تو همون تاپیک میموندند.حیف شد.لعنت به وایبر.وقتی گوشی ها اندروید شد همه تو گوشی گروه زدند و پداکنده شدند.مامای افسون قرار شد بیاد ایران.تو هتل هما قرار گذاشتیم هر کس تونست مثلا ۱۳ اردیبهشت ساعت ۵ هتل هما.

چه هیجانی داشتم.وقتی اولین بار هم دیگرو دیدیم.خیلی باحال بود.البته هنوز هم ما تو تل گروه داریم.هر وقت مامای افسون میاد ایران پیام میده دور هم جمع میشیم.ولی انروزهای سایت خیلی خوب بود😢😢😢

😍😍😍😍😍😘😘😘

من سال ۸۸ با سایت اشنا شدم دقیقا نزدیک انتخابات

وخب سرمیزدم وبحثای کاربرارو در این مورد دنبال میکردم

با اینکه اون زمان ۲۰ سالو رد کرده بودم به هیچ عنوان مباحث سایت جذبم نمیکرد حتی تاپیکای فان! سنم نسبت به بقیه کمتر بودحس وصله ی ناجورو داشتم😅

اونوقت الان کاربر ۱۴، ۱۵ساله م عضو  هست اکثر تاپیکاهم پست میزارن بعضا تنشو جنجال هم ایجاد میکنن😓

چیزی که مشخصه اوضاع فرهنگی سایت به شدت افول کرده بجای ارتقا نسبت به قبل،متاسفانه بیشتر سیر نزولی داشته

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
منم سال ۹۲ با اینجا اشنا شدم.داشتم دنبال دکتر برلی تعیین جنسیت میگشتم.با تاپیک مامی افسون اشنا شدم.م ...

مامان افسون و یادمه واقعا منم چقدر از تجربه هاش استفاده کردم دیگه از بچه های سایت تو اون گروهه 

سمانه مامان ضحی رو نمی شناسید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من سال ۸۸ با سایت اشنا شدم دقیقا نزدیک انتخابات وخب سرمیزدم وبحثای کاربرارو در این مورد دنبال میکرد ...

اره افرین خیلی حرص آدم و درمیارن  این تازه واردها به راحتی از خوردن  توهین می کنند

2706