2737
2739

کسی هست اشعارفروغوخونده باشه؟

واقعا عشق آنچنانی بینشون بوده؟

من ازوقتی درموردشون خوندم دلم میخواد بدون قضاوت ازرومنطق دنبال مقصربگردم ولی نمیتونم....هرچی فکرشومیکنم میبینم انگارهیچکس این وسط مقصرنیس

راستی میدونین ابراهیم گلستان پدربزرگ مانی حقیقی ؟

مانی حقیقی مردفوق العاده جذابیه تازه پدربزرگش باهمه شباهتی که به هم دارن بازم جذابتربوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من شعراشو ميخونم همش از يكى ناراحته بيشتر شعراش غمگينه ولى نميدونم كيه من تو يه شعرش فكر ميكردم بهش خيانت شده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
اهر عاشق گلستان بوده. اما گلستان تا اخر عمر با زنش زندگی کرده

ولی گلستان بعدازفوت فروغ بقول نامه پسرش هیچوقت آدم قبل نمیش

من فکرمیکنم زن ابراهیم هیچوقت نخواسته ازش جدابشه و حاضربوده بااین موضوع کناربیاد

شایدبخاطرهمین ابراهیم هیچوقت ازش جدانشده

بله..این دو نفر عشاق معروفی ان که...ابراهیم گلستان یه جایی گفته بود که فروغ بخشی از وجود من بود...همه زندگی م بود...آقای گلستان الان ۹۵ سالشه و لندن زندگی میکنه با همسرش..اما هیچوقت با فروغ ازدواج نکرد...

فروغ باهمه اینکه توشعراش درموردارزش زن زیادحرف زده ولی میدونین عاشق یه مردمتاهل شده؟!!! ابراهیم متا ...

جدى يكم بيشتر ازش بگو من شنيدم كشته شده ولى يه جا خوندم تو تصادف مرده ميدونى چطور مرد؟

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

با این تصویر و تصور شخصیت این چهره یاد عشق خودم میفتم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706