2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پانزده مهر ماه پارسال درد زایمانم شروع شد و به اندازه دو شب درد میکشیدم در بیمارستان شب دوم کیسه آبم ترکید و بچم مدفوع کرد به دکترم اطلاع دادن اما گفت موردی نداره فردا عصر اون روز نبض بچم چک کردن و متاسفانه نبضش پریده بود طی این دو روز دکترم اصلا نیومد بالا سرم فقط به اندازه چند دقیقه اومد که من و همراهم به پاش افتادیم سزارین شم اما قبول نکرد تو ریکاوری فهمیدم بچم ایست قلبی کرده. از دکترم شاکی شدم و بچمو کالبد شکافی کردن جواب کالبد شکافی و نمونه خون به این صورت که علت فوت جنین سندروم جنینی (زجر جنینی به دنبال اختلال اکسیژن رسانی به جنین ) که می تواند دلایلی از جمله زایمان سخت، کم‌خونی مادر، کمبود مایع امنیت تیک در اطراف جنینی وجود مدفوع جنین در مایع امینوتیک و مسدود شدن راه های هوایی جنین باشد خواهش میکنم منو کمک کنید توان گرفتن وکیل ندارم از نظر مالی. ضمنا اینم بگم همسرم پول سزارین رو برای دکتر ریخته بود از قبل و گفته بود اگر من درد داشتم زود سزارین شم اما دکترم اصلا اجازه سزارین نداد زمانی سزارین شدم که بچم نبضش پریده بود به نظر شما آیا ممکن قانون رای رو به دکترم بده تمام پرونده های بچمو که هر ماه چک میشدم دارم همشون سالم. خودمم کم خونی ندارم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2738
پانزده مهر ماه پارسال درد زایمانم شروع شد و به اندازه دو شب درد میکشیدم در بیمارستان شب دوم کیسه آبم ...

وااااي حالم بد شد خدا ازشون نگذره

اين چ بازي مسخره اي شده ك سزارين نميكنن

خدا بهت صبر بده درد بزرگي هست

فقط اگه كسي سرش اومده باشه ميدونه ك از دست دادن جنين ب دنيا نيومده با بچه هيچ فرقي نداره 

خيلي خيلي متاثر شدم 

خاك بر سر دكتر خدا ازش نگذره حرومخور

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
حلوا جواب بده 

عزیزم اینکه قصور پزشکی وجودداشته یانه رو فقط پزشکی قانونی باید مشخص کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
لطفا کمکم کنید نظرتان راجبرپروندم چی 

تو كلينيك حقوقي سايت هم بپرس

بيمارستانها جايي براي شكايت ندارند ؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
عزیزم اینکه قصور پزشکی وجودداشته یانه رو فقط پزشکی قانونی باید مشخص کنه

طبق چیزی که پزشک قانونی جواب داده شما چه نتیجه ایی میگیریم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2706