2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم لطفا

برای خواهر من وزندگی بی سروسامونش دعا کن که از هم نپاشه.شوهرش آدم بشه وبی حیایی رو بذاره کنار.بچش شفا پیدا کنه.

زندگی برادرام درست بشه

برای دل خون خودمم دعا کن له آقا بگو دلم تنگه.به آقا بگو آما اینجا خیلی آزارم میدن مدام ذره بین گرفتن وسخن چینی وبی ادبی می کنن ومن باید خوب باشم وبشنوم ولال باشم تا زندگیم آسیب نبینه.  

دعا کنونی نی تو دلم ونی نی به دنیا اومدم سالم وصالح باشن وسرباز امام زمان عج.

کاش بری اونجایی که ضریح اقا هست از دور وایستی ودردودلامو به آقا بگی.

هععععی خدا چقد دلم خونه

برای شادی روح مادر جوونم دعا کن.

برای برملاشدن مکر وحیله ی مادر شوهرم ودختراش ونامادریم برای همه ی اطرافیان دعا کن.

دعا کن در حق کسی ناحقی نکنیم.

چم دونم.من کلا یبارمصرف رفتم که برگشتنی مریض شدم.حاجتم که هیچ.از حضرت معصومه مایوس شدم.کربلا که پول ...

ان شا الله قسمتت میشه عزیزم..💝💗

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2738
عزیزم لطفا برای خواهر من وزندگی بی سروسامونش دعا کن که از هم نپاشه.شوهرش آدم بشه وبی حیایی رو بذاره ...

عزیزم.. چقد حال دلت بده..😓😔.. حتما عزیزم به یادتم ان شا الله همه ی مشکلاتت حل بشه😢😚💔.

سلام التماس دعای شدید. اگر خدا بخواد حتما حاجت میگیری

محتاجم قشنگم.. به یادت همتون هستم..💓💗💖

محتاجم قشنگم.. به یادت همتون هستم..💓💗💖

خوشابه.سعادت.عزیزم.ببین.چی.کارکردی.خداروزیت.کرده.وامام.حسین(ع)وحضرت.عباس.(ع)طلبت.کردن.توروخداحتما.منم.دعاکن.منتظریه.معجزه.ام.ازخدای.مهربونو.امام.حسین.وحضرت.عباس.بخواه.منم.به.حاجتم.برسم.وانشالابعداینکه.معجزه.ی.خداجونم.نصیبم.شدکربلاروقسمتم.کنه.انشالاکه.هیچکس.دست.خالی.برنگرده.

خوشابه.سعادت.عزیزم.ببین.چی.کارکردی.خداروزیت.کرده.وامام.حسین(ع)وحضرت.عباس.(ع)طلبت.کردن.توروخداحتما.من ...

نه عزیزم من لایقش نبودم ولی ازشون خواستم انقد مهربونن دست رد نمیزنن😢

حتما عزیزم به یاد همتون هستم .. ان شا الله که به معجزت برسی😍😍😍❤..