2726
عنوان

دل‌درد در ماه چهارم بارداری!

3193 بازدید | 15 پست

سلام.

من دیروز زیاد کار کردم. امروز یه کم زیر دلم و کمرم درد میکنه. اما خونریزی یا لکه بینی ندارم.

نگران شدم... مشکلی پیش نیومده باشه؟!!

به نظرتون امروز کارای روزمره رو انجام بدم یا باید استراحت کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دقیقاماه قبل آشپزخونه اموشستم شباازدردکمرم نمیتونستم بخوابم داشتم ازترس سکته میکردم اینقدگفتم غلط کردم خدادیگه تاآخربارداریم هیچ کاری نمیکنم خداروشکرچیزی نبودشماهم ناراحت نباشیدرحم آدم بزرگ میشه زیرشکم وکمردردمیگیره به خداتوکل کن

خدایاشکررررت خداعیدفطر بهترین عیدی رودادمن پارسال یه بارداری خارج ازرحمی داشتم وخداروشکرامسال یه بارداری سالم دارم خاله های عزیزمیشه برای تودلیم دعاکنیدسالم بیادبغلم اگه میشه برای منتظرانی نی هم ویژه دعاکنید                                        🌹الهم صلی علی محمدوآل محمد🌹
@خدایام     @آهو_26003‍  ممنونم.     خیالم راحت شد. استراحت می کنم.

خواهش یکنم گلم آره یه استراحت  الکیم  ودت استرس نده

خدایاشکررررت خداعیدفطر بهترین عیدی رودادمن پارسال یه بارداری خارج ازرحمی داشتم وخداروشکرامسال یه بارداری سالم دارم خاله های عزیزمیشه برای تودلیم دعاکنیدسالم بیادبغلم اگه میشه برای منتظرانی نی هم ویژه دعاکنید                                        🌹الهم صلی علی محمدوآل محمد🌹
من دارم میمیرم نه میتونم غذا بخورم نه میتونم غذا بپزم چنان سردردی گرفتم ، یا معدم رفلاکس میکنه راه ح ...

اولاش همینه. توی سه ماه اولی، درسته؟

منم ماه دوم و سوم خیلی اذیت شدم به خاطر بی حالی و مشکل معده... دکتر بهم چند تا قرص معده داد ولی من ترسیدم برای جنین بد باشه نخوردم. عرق نعنا می خوردم...

2706