1147
648

سلام. 

من با یه آدمی که طبق ساعت نحس و شوم کانال زده بود و به من کلی فحش داد وقتی برخلافش حرف زدم. چون قرار بود لینکش رو در گروهم قرار بدم و بعد فهمیدم گروه خوبی نداره و در مورد این چیزاست.

برای حاجت رواییم،یک صلوات.ممنونم

دعانویس ها که برای رزق و روزی مردم دعا می نویسن، چرا خودشون پولدار نمیشن؟ یا خودشون خوشبخت هستن و زن و بچه دارن که برای مردم بازگشت معشوق نسخه میدن؟

چرا به مردم راه هایی یاد نمیدن که حاجت روا بشن؟ برای خودشون منبع درآمد شده؟

وقتی اسم موکل آوردن یعنی جن بد.

دعانویس ها چرا در نسخه هاشون از شکل دیو و مار و مهره مار و خرمهره و ناف آهو و ....چیزهای عجیب و غریب و ترسناک استفاده می کنن؟ چرا از دعاهای قرانی و راه و روش های امامان به کار نمی برند؟ چرا خرافات بین مردم به وجود میارن؟ (استفاده از خرمهره و مارمهره و ناف آهو و پوست آهو و با زعفران نوشتن روی لباس و .....)

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

الان طرفدارای دعا نویسی میان میگن اونا برا خودشون و خانوادشون نمیتونن دعا بدن😆😆😆😆توجیهه خوبیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
دعانویس ها که برای رزق و روزی مردم دعا می نویسن، چرا خودشون پولدار نمیشن؟ یا خودشون خوشبخت هستن و زن ...

دعا برای خودشون نمیتونن بنویسن ...من به سر کتاب باز کردن و دیدن طالع اعتقاد دارم البته تعداد کمی هستن که میتونن اینکارا رو کنن اکثرا دروغگو و کلاهبردارن

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی

👏👏👏❤

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  

کو گوش شنوا

اگه ملت منطقی فکر کنن متوجه میشن دعانویس هیچ قدرتی نداره فقط از تلقین استفاده میکنه

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه ای تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است!زیرا زنان اسیر هرگز قادر نخواهند بود انسان هایی آگاه و آزادی خواه پرورش دهند
1194

ساعت نحس و شوم توجه نکنید. این کار جادوگرهاست.کار انسان های خیلی وقت پیش هست که به خدا اعتقاد نداشتن. کار آدم هایی هست که به حرکت ستاره توجه می کنن. پس ستاره ها براشون مهم ان. کسی که خدا براش مهم باشه به حرکت ستاره ها توجه نمی کنه و هر زمان از خدا درخواست می کنه و می دونه خدا صداش رو می شنوه.

الان طرفدارای دعا نویسی میان میگن اونا برا خودشون و خانوادشون نمیتونن دعا بدن😆😆😆😆توجیهه خوبیه

خخخخخخ نوشتن😄😄😄😄😄

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
1179

کاش گوش کنن به حرف اونایی مه رفتن و الان پشیمونن نرید توروخدا هرچیم میگیم فکر میکنن بحث سر اینه که فکر میکنیم خرافاته

نه... رفتیم پشیمون پشیمون شدیم

نه هوای تازه و نه لباس نو می خوام💎 هفت سین من تویی من فقط تو رو می خوام💎 دلم امشب از خدا جز تو هیچی نمی خواد💎 کاش یکی ما دو تا رو با هم آشتی می داد                    
1178