2726

اگر مشکلات تو را نکشد، قویترت میکند.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدابرای بندش کافیست

حسبی الله ونعم الوکیل

نعم المولا ونعم النصیر

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

صبور باش

حتی اگر با هر باد پاییزی می ریزد صدها برگ از آرزوهایت!

هرچند اگر یخ می زند رویاهایت در سرمای سوزان شبانه!

صبور باش

حتی اگر زخمی میکند تبر سرنوشت تنه ی محکمت را !

صبور باش و محکم بمان...

بهار می آید...

آنوقت تو تنها درختی خواهی بود که لیاقت زیباترین شکوفه ها را خواهی داشت...

برای سلامتی دخترم دعاکنید
خوبه اما اگر نکشدش خیلی مهمه چون احتمال کشتنش الان 100درصده والا

چطور؟ چه مشکلیه مگه؟   

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706