2737
2734
عنوان

دکتر نابخش ارومیه

3698 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من دو بار پیش دکتر تیزرو ای وی اف منفی داشتم میخوام برم پیش نانبخش تو ارومیه کسی هست شناختی داشته باشه از ایشون؟

لطفا کمکم کنید تصمیم بگیرم.

تبریز هم چند تا دکتر معرفی  کردن دانایی.فرزدی.خان اقا پناهی.قاسمی....ولی نمیدونم پیش کدوم برم

خواهشا اگه اطلاعانی دارین کمکم کنید

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تیزرو که خیلی معروفه خوب نبود؟

باور کنید ایشون فقط اسم در اوردن من میدونم شانس ای وی اف سی چهل درصده ولی ایشون فقط همینجور  انتقال میده نه چیزیو بررسی میکنه نه به حرفات گوش میده فقط بدو بدو حتی ازمایشم نگرفت از منو همسرم......فقط کوله باری از افسردگی مون برام

نان بخش هم خوبه تو ارومیه دانایی تبریز هم خوبه

شما کدوم رو بهتر میشناسین؟نانبخش رو میشناسین تا حالا از مریضاشو دیدن که راضی باشن

2738
منم موافقم، فقط اسم در كرده

بالاخره تصمیم گرفتم برم دانایی فعلا ازمایش بدم و ببینم تشخیصشون چطوره.دوستتون بار اول نتیجه گرفتن؟

بین حمدی و فرزدی و دانایی دو دل بودم بهم گفتن دانایی بهتره تشخیصش.به امید خدا.

ممنونم ازتون

بالاخره تصمیم گرفتم برم دانایی فعلا ازمایش بدم و ببینم تشخیصشون چطوره.دوستتون بار اول نتیجه گرفتن؟ ...

بله عزيزم، دوستم بعد از ٨ سال بچه دار شد،پيش دانايي رفت همون اولين بار هم جواب داد آي وي اف.

الانم يه گل پسر داره

انشالله شما و همه منتظرا نتيجه بگيريد❤️😘

بدایل نزدیکی ارومیه و تبریز گزینه های انتخابیم اینا هستن وگرنه میدونم که تهران برم بهتره

سلام گلم خوبی؟تو گروه انا تورک دیدم گفتید به علت دی اف ای 34 دوبار بتا افت کرده ...گفتید بعد رسوندینش به 12...میشه بپرسم چطور رسوندید به 12؟مال همسر منم مورفو یک ودی اف ای 36 هست بهم گفتن نمیشه به علت دی اف ای 36 میکرو کرد ودرمان هم دکترم گفت نداره برو اهدایی...من بعد از یکماه تکرار کردم با رعایت رژیم شد 27 ولی دیگه رغبت نکردم برم تهران؟دکتر همسرتون کی هست؟نظرش درمورد دی اف ای چیه؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706