2410
2553

تعبیرش چیه ؟؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

من خواب میدیدم به بچه خودم شیر میدادم.بچه ندارما منظورم تو خوابه.تعبیری هم نداشت

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هروقت خواب دیدم به یک بچه شیر میدم ماه بعدش باردارشدم برای من اینطور بود

بچتون چیه؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2456
ببخشید خواهر من خواب دید داره به بچه خودش شیر میده

خوب بعد بچش چیه تعبیرش چی بود؟

2714
بچش دختر بود .تعبیر خواب شیر دادن به بچه هم تعبیرش دختره 

وای نکنه بچم دختربشه 

وای نکنه بچم دختربشه 

بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یکی نیست بنظرم سایت اصلی معتبرتره .یکی از تاپیکام هست حساب کردم برا چند نفر بنظرم سایت اصلی معتبرتر بود .تاریخ تولد و تاریخ اقدامت رو بفرست تا وارد کنم برات  

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یک ...

آها پس بچه دومته.انشاالله پسر باشه توکل بر خدا  

بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یک ...

تاریخ تولدم اول اردیبهشت 67.تاریخ اقدامم میشه 10اذر 97

بچه دوممه ،یه دختر دارم عاشق پسرم ...از مردادم رژیم دارم.نظرتون چیه بنظرت سایت میگه پسر من امزد داشته باشم ؟

بچه دوممه ،یه دختر دارم عاشق پسرم ...از مردادم رژیم دارم.نظرتون چیه بنظرت سایت میگه پسر من امزد داشت ...

آره هم تو جدول هم طبق سایت تا ده دی پسر میشه .البته طبق سایت ۱۰ آذر اولین روز ماه ۱۲ میلادی  هست که میشه پسر ماه قبلش دختر میشه یعنی تا ۹ آذر زده دختر از ده آذر به بعد پسر 

2706