1232
1226

تعبیرش چیه ؟؟؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

من خواب میدیدم به بچه خودم شیر میدادم.بچه ندارما منظورم تو خوابه.تعبیری هم نداشت

شجاع باش!حتی اگر نیستی تظاهر به شجاع بودن کن.چون هیچکس فرق این دو را نمیفهمد.مخصوصا که طرف مقابلت گاو هم باشد!
من هروقت خواب دیدم به یک بچه شیر میدم ماه بعدش باردارشدم برای من اینطور بود

بچتون چیه؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
ببخشید خواهر من خواب دید داره به بچه خودش شیر میده

خوب بعد بچش چیه تعبیرش چی بود؟

بچش دختر بود .تعبیر خواب شیر دادن به بچه هم تعبیرش دختره 

وای نکنه بچم دختربشه 

1233
وای نکنه بچم دختربشه 

بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یکی نیست بنظرم سایت اصلی معتبرتره .یکی از تاپیکام هست حساب کردم برا چند نفر بنظرم سایت اصلی معتبرتر بود .تاریخ تولد و تاریخ اقدامت رو بفرست تا وارد کنم برات  

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یک ...

آها پس بچه دومته.انشاالله پسر باشه توکل بر خدا  

بچه چندمته؟کی اقدام کردی .یادمه برا همه حساب میکردی طبق جدول .ولی تو سایت اصلی بزنی نتیجه با جدول یک ...

تاریخ تولدم اول اردیبهشت 67.تاریخ اقدامم میشه 10اذر 97

بچه دوممه ،یه دختر دارم عاشق پسرم ...از مردادم رژیم دارم.نظرتون چیه بنظرت سایت میگه پسر من امزد داشته باشم ؟

بچه دوممه ،یه دختر دارم عاشق پسرم ...از مردادم رژیم دارم.نظرتون چیه بنظرت سایت میگه پسر من امزد داشت ...

آره هم تو جدول هم طبق سایت تا ده دی پسر میشه .البته طبق سایت ۱۰ آذر اولین روز ماه ۱۲ میلادی  هست که میشه پسر ماه قبلش دختر میشه یعنی تا ۹ آذر زده دختر از ده آذر به بعد پسر 

1167
آره هم تو جدول هم طبق سایت تا ده دی پسر میشه .البته طبق سایت ۱۰ آذر اولین روز ماه ۱۲ میلادی  هس ...

میشه برا من ماه خرداد وتیر را حساب کنید تاربخ تولدم شانزدخرداد هفتادویک میخوام اقدام کنم ممنون