2733
2739
عنوان

فولیکول 24

180 بازدید | 8 پست

سلام خانوما من فردا ای يو ای دارم امروز ظهر اندازه فولیکول 24 بود هنوز شب باید امپول بزنم ميخواستم ببینم ممكنه فولیکول بزرگ بشه کیست بشه نترکه؟ تا شب چه اندازه بزرگ ميشه؟ کسی با این فولیکول باردار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فولی بالای ۲۶ بدرد بارداری نمیخوره چرا انقدر دیر میخوای آمپول بزنی حداقل نذار شب بشه الان برو بزن تا دیگه تا آزاد میشه نهایتا ۲۶ اینا شده باشه شما باید دو روز پیش آمپول میزدی و آی یو میکردی دکترت چرا انقدر دیر دست به کار شده اگه الان بری آمپول بزنی خوبه

تیکر تولد همسرمه دوستای گلم
2731
ممنون عزیزم

عزیزم فولی ۲۴ که خوبه چرا امپول میخوای بزنی.خدایی نکرده هایپر نشن

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2738

باردار شدین بااین فولی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد