2410
2553

سلام وقتی تعداد خوب باشه تحرک متوسط باشه ولی مورفولوژی نرمال فقط ۵%باشه 

با این آنالیزی ک قبل آی یو آی انجام میدن ینی فقط اون پنج درصد مورفولوژی نرمالو برمیدارن؟

میخوام بدونم اینکه مورفولوژیش کمه امکان بارداری هست؟ لطفا هرکی میدونه بهم یه توضیحی بده نمیدونم واقعا چطوریه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

😒

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

شما طبیعی باردار شدین  دکتر شوهرت کشاف بود تونست کاری کنه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما طبیعی باردار شدین  دکتر شوهرت کشاف بود تونست کاری کنه

طبعی شدم اره کشاف بود اره میگفت موردی نداره طبیعی میتونید بشید احرین بار گفت ای یو ای کنید ک ما دیگه پیشش نرفتیم و رفتیم رویان ای یو ای کردیم  ای وی اف هم کردیم اما نشد

2720
طبعی شدم اره کشاف بود اره میگفت موردی نداره طبیعی میتونید بشید احرین بار گفت ای یو ای کنید ک ما دیگه ...

سلام عزیزم تبریک میگم ...گلم شما چندبار میکرو وای یو ای کردید؟

چندمدت بعداز میکرو طبیعی باردار شدید؟

بازم مورفو ۵وتحرک ۵ بود؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام عزیزم تبریک میگم ...گلم شما چندبار میکرو وای یو ای کردید؟ چندمدت بعداز میکرو طبیعی باردار شدید ...

سلام ممنون انشاءالله قسمت شما،من یکبار ای یو ای یکبار ای وی اف

مورفو۵تحرک خوب بود

بعد دوماه از ای وی افم طبیعی ضدم