2733
2734

اگر سراغ دارین لطفا بگید دعاتون میکنم تو درمانگاه هم کار کنه چه بهتر 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

درمانگاهی بخوای دکتر عمویی میگن خوبه

آزاد دکتر رستمی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درمانگاهی بخوای دکتر عمویی میگن خوبه آزاد دکتر رستمی

کدوم درمانگاهه دکتر عمویی؟ درمانگاه سپهر دکتر زنانش خوبه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
عزیزم شنیدم فریده عسکری خوبه چهار راه زند هست فکر کنم 

خوبه کارش؟ اتفاقا من زند هم میتونم برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر رستمی بیشتر شنیدم کارش نازایی هست یعنی کار که بیخ پیدا کرد باید شتافت پیشش 😉

کجاس مطبش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
کجاس مطبش 

شیراز خیابان زرگری چهارراه زرگری ساختمان مدیکال طبقه چهارم
تلفن
۰۷۱۳۶۲۷۹۳۹۹

البته مرد هستا 

من تاحالا پیشش نرفتم

من رفتم‌منفرد تو ملاصدرا 

غریب زاده تو معالی آباد

کدوم درمانگاهه دکتر عمویی؟ درمانگاه سپهر دکتر زنانش خوبه؟ 

درمانگاه مطهریه. البته اینایی ک گفتم برا نازایی میرن پیشش اگه برا زایمان میگی اینا ب درد کارت نمیخورن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
دکتر رستمی بیشتر شنیدم کارش نازایی هست یعنی کار که بیخ پیدا کرد باید شتافت پیشش 😉

آره اون برا نازاییه. حالا نمیدونم استارتر بارداره یا مشکل ناباروری داره

درمانگاه مطهریه. البته اینایی ک گفتم برا نازایی میرن پیشش اگه برا زایمان میگی اینا ب درد کارت نمیخور ...

اره برا نازایی میخام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706