2410
2553

امروز تاثير روغن نارگيل جامدو رو موهاي داغون و سيم ظرفشويي شدم ديدم الان كلي خوششششحالم باورم نميشع با يك بار استفاده اينجوري شد

يك ساعت قبل حمام كل ساقه مو رو زدم

بعد حمام هم يكم به دستام زدم و سطحي رو موهام كشيدم بعد چند روز عذاب امشب حس خوبي به موهام دارم محكم تر سده و بوي خوبي ميذه اون حالت كشي و ادامسي شم تا ٦٠ درصذ بهترشذه تازه با يكبار استفادع اينجوري سدم پيشنهاد ميكنم  روغن نارگيل بزنيذ 🤓

خدا را در قلب كساني ديدم كه بي هيچ توقعي مهربانند 🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم  ی مدت میزدم برا موخوره موخوره هامو از بین نبرد ولی خب یکم نرمشون کرد  حالا وازلین میز ...

موخوره فقط و ققط با كوتاه كردن از بين ميره

بعد از اينكه كوتاه كردين روغن يا هر چيز ديگه بزنين كه دوباره موخوره نگيرين

2714
موخوره فقط و ققط با كوتاه كردن از بين ميره بعد از اينكه كوتاه كردين روغن يا هر چيز ديگه بزنين كه دو ...

من موهامو کامل کوتاه کردم بعد شروع کردم روغن نارگیل زدم ولی بی فایده بود دوباره موخوره گرفت 

من موهامو کامل کوتاه کردم بعد شروع کردم روغن نارگیل زدم ولی بی فایده بود دوباره موخوره گرفت 

منم همینطور

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
منم  ی مدت میزدم برا موخوره موخوره هامو از بین نبرد ولی خب یکم نرمشون کرد  حالا وازلین میز ...

وازلین؟؟

الان خوبه موهات رفع شد موخوره..تاثیرشو بگو 

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊
وازلین؟؟ الان خوبه موهات رفع شد موخوره..تاثیرشو بگو

از وقتی وازلین ب ته موهام میزنم موهام نرم شده موخوره هم خیلی کم میبینم  البته بگم وقتی میرم حموم ففط ریشه موهامو میشورم اونم  باشامپو  بچه  بعدم ک از حموم اومدم بیرون وقتی موهام خشک شد وازلین میزنم حس میکنم خیلی بهتر شده موهام

2706