2737
2734
عنوان

گوشواره هاى دخترمو گم كردم

377 بازدید | 27 پست

ديروز يكى از گوشواره هاش در اومده بود قبلا هم همين طور شده بود اين بار ديگه دوتاش رو در اوردم گذاشتم تو نايلون گذاشتم تو كيفم آخه خونه نبودم اومدم خونه بچه ام كيفم رو ريخته بود بيرون نايلون گوشواره رو ديدم ولى برشون نداشتم آخه داشتم غذا ميپختم بعدش ديگه كلا يادم رفت الان يهو يادم اومد ولى نايلون رو پيدا نكردم ميگم نكنه داشتم جمع وركور ميكردم انداخته باشم آشغال

امشب هم كيسه زباله رو گذاشتم بيرون الان رفتم ديدم كيسه زباله رو بردن ميخواستم توش رو بگردم

حالا چه كار كنم شوهرم بفهمه يه دعواى بزرگ به پا ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه چرا دعوا ميكنه

عمدي كه نبوده

شوهر خاله منم اينطوريه

يه بار دختر خالم دستبند مامانشو شكونده بود قفلشو

خالم مثل بيد ميلرزيد

من ميگم ادم طلا نداشته باشه بهتر اينه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
2738

ناد علی بخون پیدا میشه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

از دخترت سوال کن من دخترم از دوسالگی اگه چیزی گم میکردم یا بر میداشت تا بش میگفتم اگه دیده باشه میاره سریع بهم میده همون دورو برو که کیف ریخته نگاه کن زیر قالی زیر تخت اینشالله پیدا میشه

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍

شاید دخترت قایمش کرده دخترا وروجکن یه بارم النگوی دخترم توی یه روز دوتاش گم شد خونه رو زیر و رو کردم نبود که نبود نگو خانوم النگو تو دستش شکسته بود برده بود زیر تشک مبل قایم کرده بود بعد یه هفته اون یکیم شکست دیدم داره میبره تو مخفیگاهش  😂😂😂

گفته بودم جان من وابسته ی لبخند "توست"♥️گر "تؤ" خوش باشی،منم ،غم را  به جانم میخرم...❤
از دخترت سوال کن من دخترم از دوسالگی اگه چیزی گم میکردم یا بر میداشت تا بش میگفتم اگه دیده باشه میار ...

دخترم فقط ده ماهشه حرف نميزنه 

دور و بر رو گشتم نبود

2706