2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قسمت آخر جملت احساس منم هست همه فقط بفکر خودشونن تا شادی و مشکلی نداری دوستت دارن

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2728

دقیقا حس منو داری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

منفعت طلبی توی ذات همه آدمهاست 

شما رجوع کن به خودت ببین توی رابطه با دیگران چطوربرخوردکردی شاید روابط اجتماعیت بادیگران ضعیفه

درضمن یکمی هم بیخیالی طی کن تا زیاد اذیت نشی

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
اعتماد به نفسم پایینه 

خب شما اول خودت رو دوست داشته باش به خودت احترام بزار اینها ازنشانه اعتمادبنفس بالاست خودت روقبول داشته باش تادیگران هم شمارو دوست داشته باشن

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد...