2137
2106

قسمت آخر جملت احساس منم هست همه فقط بفکر خودشونن تا شادی و مشکلی نداری دوستت دارن

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

دقیقا حس منو داری

خدایا مررررسیییی ک دوتا دختر بهم دادی😘اولش عک میکردم دختر اولیم حسودیش میشه😑 اخه کوچولوئه😞 همش دوسالشه😥 ولی دیدم خاهرشو خیلی دوس داره🤩 فک میکنه عروسکه مدام نازش میکنه😍 حس خوبیه مادر دوتا دختر باشی دوتا دختری ک فردا برای هگ دوتا خاهر میشن دوتا همدل خدایا حکمتت نمیدونم چی بود ک پسرمو ازم گرفتی 😔😔ولی بازم شکرت میکنم ک به جاش یه فرشته کوچولوی دیگ بهم دادی 😅😅😅خدایا شکرررتتتت بابت زندگی قشنگی ک بهم عطا کردی بابت همسر مهربونم ک انقدر قربون صدقم میره و احساساتیه ک دلم ضعف میره ک دنیا رو به پام ریخته از مهربونیاش😘😘خدایا خودت بچه هامو و همسرمو حفظ کن

منفعت طلبی توی ذات همه آدمهاست 

شما رجوع کن به خودت ببین توی رابطه با دیگران چطوربرخوردکردی شاید روابط اجتماعیت بادیگران ضعیفه

درضمن یکمی هم بیخیالی طی کن تا زیاد اذیت نشی

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2050
اعتماد به نفسم پایینه 

خب شما اول خودت رو دوست داشته باش به خودت احترام بزار اینها ازنشانه اعتمادبنفس بالاست خودت روقبول داشته باش تادیگران هم شمارو دوست داشته باشن

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد...