2737
2734
عنوان

کیا از چله زیارت عاشورا حاجت گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33445 بازدید | 125 پست
سلام عزیزم اگر میشه ایدیشو بده ممنون

M4n_kh00b4m

به این آیدی پیام بده  عزیزم تا آیدیش رو بهتون بدن

چون آیدی ندارن

باید پیامشون رو فوروارد کنن براتون

عاشقتم امام حسین...خودت نگهدار همسر و فرزندم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی عذاب کشیدم خونه پدریم گفتم فقط برم ازین خونه، واقعنم دوس داشتیم همو ، الانم خداروشکر راضیم

عزیزم منم وضعیتم مثل شماست باتوجه به اینکه عشقمم کم اورده به خاطر مخالفت خانوادش رفته خانواده خودمم مخالفن.چیکارکنم دارم می میرم

2731
من چهل روز روزی دوتا برای دوتا نیتهام خوندم نرسیدم هنوز 😕انقدر دلم گرفت اخه همه میگفتن روز دهم اینا ...

در درجه ی اول برای خدا بخون نه حاجت مطمئن باش از ته قلبت باشه و تمام فکرت فقط حاجت نباشه جواب میده 

به عشق امام حسین بخون حتما 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍
این بود ک به کسی که عاشقشم برسم اول توبه کردم و بخدا گفتم که میدونم گناهام زیادن ولی اگه به حاجتم بر ...

سلام

میشه تو عذر شرعی زیارت با خودم باشه فقط نماز بدم یکی دیگه؟

۲۴سال
2738

سلام 

من با این روش زیارت عاشورا را خوندم و دو تا از مشکلات بزرگ برطرف شد ، به همه شما دوستان پیشنهاد می کنم شروع به خوندن کنید ، هر کمکی از دستم بر بیاد کمکتون می کنم

2706