2726
عنوان

سوراخي جاي سزارين بعد از سه هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5229 بازدید | 24 پست
عزیزم اگه کارایی که گفتم انجام بدی نیاز ب قرص انتی بیوتیک نداری راستی حتما اویشن و میوه ها رو هم هر ...

راستي دردم داشتي؟چه طور شير ميدادي؟

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه کارایی که گفتم انجام بدی نیاز ب قرص انتی بیوتیک نداری راستی حتما اویشن و میوه ها رو هم هر ...

راستي دردم داشتي؟چه طور شير ميدادي؟ بعد سزارين اون يه تيكه اي كه وله پايين شكم فشار نمياره؟

منم بعد از سزارینم همش ترس اینو داشتم که اینجوری شم... واسه همین تمام کارای بچه سپردم به مامانم... ع ...

خيلي بده از يه طرف بچه بعدم اين شكم اخه كسي و ندارم خودم اومدم پيش مادر شوهرم كمك كنه نميشه بگي نگهش دار كه خانواده خودم يه تعارفم نزدن كه كمك كنن😓

2728
دليل نداره؟گوشت اضافه نياوردي؟بتادين نزنم؟

نه بتادین نزن فقط همین چیزایی که گفتم رو بگیر

عزیزم ممکنه بدنت بدزخم باشه ممکنه زود بخیه رو کشیده باشی ممکنه عفونت بیمارستانی باشه دلایل زیادی میتونه داشته باشه

نه اصلا گوشت در نیورد کاملا بسته شد و فقط همون خط سزارین که همه دارن منم دارم

راستی از امروز شروع کن و هرروز عکس هم از همون سوراخ بگیر که ببینی وضعیتت داره بهتر میشه 

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند
راستي دردم داشتي؟چه طور شير ميدادي؟ بعد سزارين اون يه تيكه اي كه وله پايين شكم فشار نمياره؟

درد که عادیه عزیزم همه دارن شیاف دیکلوفناک بزن یا قرص مفنامیک۲۵۰ دوتا باهم بخور واسه درد خیلی خوبه

اره من خودم شیر میدادم

اون تیکه زیر ناف که برجسته ست رو همه سزارینی ها دارن اوایل ورم داره بعد چند ماه ی کم بهتر میشه ولی تا اخر عمر همراهمونه😊

راستی من ماما هستم همه اطلاعات و داروهایی که گفتم رو با خیال راحت استفاده کن

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند

دوستم لطفا برو به پزشک مراجعه کن

نمی خوام از تجربه وحشتناکم بگم که ناراحتتون کنم

فقط در همین حد بگم تا بخیه رحمم باز شد وبیست روز بیمارستان بستری بودم .😔😔

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
يكم بيشتر توضيح ميدي؟ 

من بعد اینکه بخیه مو کشیدم دکتر گفت به اندازه یه عدس سوراخه و ازش چرک میاد قرص داد خوردم دوره قرص که تموم شد دیگه نخوردم چون شیرم کم شده بود😔بعدچند وقت رفتیم مسافرت بچم تقریبا دوماهش بود یهو اخر شب تب چهل درجه گرفتم از وسط بخیه ام خونابه میومد رفتم بیمارستان اون شهر منو فرستادن زایشگاه واسه چک کردن بخیه 😔دکتر تا دید گفت فردا برگرد شهرت برو پیش دکترت   تبم پایین نمیومد! فرداش که رفتم پیش دکترم تا شروع کرد به معاینه یهو جای بخیه ام حدود 5سانت باز شد دکتر ترسید گفت برو بیمارستان بستری شو که بقیش خیلی طولانیه ودردناک(تو بیمارستان فقط گفتن شما بدلیل حساسیت به نخ بخیه اینجوری شدین)

عزیزم شما حتما به دکتر مراجعه کن ان شاءالله مال شما چیزی نیست نگران نباشین 🌹

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••