2703
2553
عنوان

سوراخي جاي سزارين بعد از سه هفته

5193 بازدید | 24 پست

خانوما من سه هفته پيش سزارين شدم چند روزه محل سزارينم چرك كرده و باز شده اومدم پيش خانوادم شهرستان تهران كسي و نداشتم دسترسي بع دكترم ندارم گفت با بتادين بشور چرك خشك كن بخور تاثير نداشته درست جواب نميده شماها ديدي همچين چيزي؟خيلي نگرانم از يه طرف نوزاد و افسردگي زايمان از يه طرف شكمم دارم رواني ميشم😰

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

بچم بيدار شد ميرم ميام ميخونم ممنون راستي گوشه راست شكمم هست روز اول خون اومد بعد عفونت مياد دردم دارم اندازه دو تا عدس سوراخه خطشم بازه 😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مال منم بعد لاز بود وچرک وخون ابه میداد علاوه بر چرک خشک کن با دم کرده اب پونه میشورم و با سشوار خشک میکنم روزانه باید دوش بگیری بعدش خشک کنی بتادین گوشت اضافه میاره مال من بعد از یه ماه الان بسته شده

منم دقیقا اینجوری شدم واقعا بدبود ۴تاسوراخ دراندازههای مختلف اول تاول بود دردداشت بعدش خون زد بعدم عفونت دکتر چرک خوشکن داد بع موقع خوردم هرروز جای بخیه رومیشستم توحموم اگه شکمتون اویزونه ببندین باشکم بند عرق نکنه بع بابتادین بشورین حتما سشواربکشین خوبمیشه

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏
2714

از داروخانه ی سرم شست و شو و گاز استریل و پماد موپیروسین بگیر 

سرم رو سوراخ کن از بالا هرروز با فشار بپاش ب همون قسمت که ب داخل زخمت بره تمیز بشه بعدش ابش که چکید پماد بزن و گاز استریل بزار روش گاز رو با چسب پانسمان کن 

هرروز اینکارو بکن تا ۱۰ روز 

لباس زیر پلاستیکی هم نپوش زور هم نزن کش شلوار و شورت هم روش نباشه بعد حمام هم سشوار بگیر جاشو خشک کن اب نمونه توش

حتما جواب میگیری من پزشکم گفت انجام دادم 

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند

عزیزم اگه کارایی که گفتم انجام بدی نیاز ب قرص انتی بیوتیک نداری

راستی حتما اویشن و میوه ها رو هم هرروز مصرف کن 

چون انتی بیوتیک شکم بچه رو اسهالی میکنه

دلارامي كه داري دل بر او بند/دگر چشم از همه عالم فرو بند
از داروخانه ی سرم شست و شو و گاز استریل و پماد موپیروسین بگیر  سرم رو سوراخ کن از بالا هرروز ب ...

دليل نداره؟گوشت اضافه نياوردي؟بتادين نزنم؟

2706