2726
عنوان

اولین پری

| مشاهده متن کامل بحث + 27116 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آموزش خیاطی با روشی بسیار آسان
دیگه مجبور نیستید برای هر لباس یه عالمه محاسبه کنید و الگوی جدا بکشید
استفاده از الگوهای مادر برای خیاطی آسان
هر هفته یک تا دوجلسه
کل دوره بسته به پیشرفت شما از 15 تا 20 جلسه
هر جلسه یک ساعت و نیم
باور کنید خیاطی سخت نیست فقط باید فوت و فن اونو بدونید
هر جلسه 15000 تومانه که هزینه هر جلسه رو میتونید همون جلسه بدید اینطوری دیگه هزینه برای کسی سنگین نمیشه
در صورت معرفی دو شخص جدید یک جلسه رایگان و در صورت معرفی 5 نفر 3 جلسه رایگان
در صورتی که در هر جلسه کلاس به صورت دونفره برگزار شه هزینه هر فرد مبلغ 12.000 تومانه و اگه سه نفره باشه 10.000 تومان

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=423060&PageNumber=2
قابل توجه سوری جان : استفاده ی طولانی مدت از آمپول دیفرلین عوارض ایجاد می کند یا خیر؟ پاسخ – معمولا ...

سلام میشه به منم کمک کنید دخترمن هشت سال ونیمشه یه کمی سینه هاش ازحالت صافی دراومده وبرجسته شده ولی هنوز نوک نزده پیگیرشدم متخصص غددبردم ازمایش و سونوش چیزی نشون نداد ولی گفت باتوجه به سینه ش آمپول میکرورلین سه وهفتادوپنج نوشت حالا من تهیه ش کردم ولی فعلا نزدم خیلی استرس دارم سوالم اینه آیا اگه تا دوسال قرار باشه این امپول رو بزنه وقتی نزنه بلوغش تازه مثل الان ازاول شروع میشه یاسریع میپره پریود میشه اگه اینطوره خب چه کاریه آمپول بزنه نزنمم ازالان تا دوسال دیگه خودش طول میکشه تاسینه هاش دربیاد وبعدش رویش مو وبعدش پریودی لطفا خواهش میکنم جوابم روبدین فرقش چیه پروسه ی بلوغ چطوریه درهردوصورت

2728
سلام عزیزم ببخشید چی شد تزریق کردین آمپولا رو برای دخترتون؟

سلام بله تاحالا ۴ تارو تزریق کردم تنهاعارضه ش فکرمیکنم دخترم خیلی سریع تر داره چاق میشه که دارم خیلی سعی میکنم نشه دیگه پناه برخدا 

سلام بله تاحالا ۴ تارو تزریق کردم تنهاعارضه ش فکرمیکنم دخترم خیلی سریع تر داره چاق میشه که دارم خیلی ...

ممنون جواب دادی عزیزم.علایم بلوغش ازبین رفت؟واینکه چه مدت باید تزریق کنین؟

ممنون جواب دادی عزیزم.علایم بلوغش ازبین رفت؟واینکه چه مدت باید تزریق کنین؟

بله تاحدودی ازبین رفته و شاید بهترباشه بگم کنترل شده فکرکنم‌ تازمانیکه قد به ۱۵۰ برسه ادامه میدن حدود یازده ونیم سالگیشون‌تقریبا.

سلام بله تاحالا ۴ تارو تزریق کردم تنهاعارضه ش فکرمیکنم دخترم خیلی سریع تر داره چاق میشه که دارم خیلی ...

عزیز، رشد سینه اش چی؟ کم شده؟؟ برای دختر شماهم اوایل سینه اش بزرگتر شده بود؟ دختر من اولین مرحله رو زد اما سینه هاش بزرگتر شد

عزیز، رشد سینه اش چی؟ کم شده؟؟ برای دختر شماهم اوایل سینه اش بزرگتر شده بود؟ دختر من اولین مرحله رو ...

ببخشید من جندوقته اینحانیومدم راستش بزرگ که شده ولی رشدش کمی کندشده شماچطور

برا دختر من هم به خاطر بلوغ زودرس دو دوره 3 ماهه تزریق کردیم و بعد از تزریق سایز سینه اش و رشد موهاش زیاد شد که نمیدونم طبیعیه یا نه ؟سومین تزریقش اوایل آذر ماهه ولی متاسفانه سری آخر به سختی پیدا کردیم ممنون میشم راهنمایی کنید که از کجا تهیه میکنید؟

2706