2703
2553
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم یه دروغگوی خیانتکاره...

| مشاهده متن کامل بحث + 35180 بازدید | 118 پست
وای عزیزم من اگه جای تو بودم مهلتش نمی دادم جایی میرفتم که دیگه نه اون بتونه منو پیدا کنه نه من ببینمش!به خدا هیچی بدتر از خیانت به اعتمادم نیست...خصوصا ما زنایی که 100%اعتمادمون رو روی شوهرامون سرمایه گزاری میکنیم.درست مثل اینه که یه شریک متقلب پولتو خورده باشه و تو ورشکست بشی...ای خدا نسل این مردا رو از روی زمین بردار!
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی سارا جون چرا من وقتی دختر بودم(تازه یه دختر به شدت احساساتی هم بودم)از این خر گری ها نمیکردم؟آخه اینم شد حرف؟این دختره فاحشه بالفطره هست که از یه مرد زن دار هم نتونسته بگذره...حالا یه پسر مجرد بود یه چیزی...
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

آفرین نیلو نظرت عالی بود .نترس این دوره هیچکس بچه ی آدم رو یک روز هم نگه نمیداره چه برسه به یک عمر از ترس نگهداری بچه مجبورن یک فکر اساسی بکنند .
دلم از این همه بد میگیرد و چه خوب آدمی ....می میرد
2456
نمیدونم چرا دوره زمونه انقدر خراب شده.خیلی وقتا دخترا آویزون مردمتاهل میشن.
عزیزم کوتاه نیا.اگر هنوز باهاش قصد زندگی داری به خانوادت نگو چون جلو اونا خراب بشه دیگه درست بشو نیست.
اگه مدرکت محکمه به پدر شوهر و برادر شوهرت بگو بیان و بعدش برید در خونه دختره و آبروی دختر ببرید که دفعه دیگه واسه مرد متاهل عشوه گری نکنه.
گوشیشو قایم کن که نتونه اس ام اس هارو پاک کنه.اگرم پاک کرده بود کاری نداره وقتی به خانواده شوشو گفتی و زد زیرش بگو حتما باید بری پرینت موبایلتو بگیری .
دختره کثاااااااااااااافط.......از مردهای خائن و دخترهای ............متنفرم.....
اشاا....دختره بره زیر تریلی پدر سگ اشغال.....ببخشید تو رو خدا عصابم میریزه بهم
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
2714

صبور باش با مشاور صحبت کن 

آدرس اون دختره ی ج.. ی کثافت لجن هوس بازو پیدا کن برو دم در خونشونون بگیر بزنش و آبروشو ببر وای چقدر دلم میخواد اینجور دخترارو تیکه تیکه کنم ؛با شوهرتم اصلا دعوا نکن بهش بگو این جور دخترا مریضن بیچاره مریضی میگیری به دخترت رحم کن دنیا دنیای آینه هاست سر دخترت بلا میارن زرنگ باش اون دختره فقط پول میخواد ازت نگران نباش فکر نکن دوست داره اونی که دوست داره اول و آخر منم اینو بدون دیدی ادامه داره میتونی جدی تر بشی ؛اصلا نزار هیچ غذا و نوشیدنی هیچی از اون دختره بگیره بخوره من نمیدونم دعا و طلسم راست یا دورغ ولی یک درصد احتمال بده راست باشه و شوهرتو جادو کنه انگل و فاسد اجتماع ایشالله که به این وقت عزیز دختره سرطان بگیره و زجر بکشه و بمیره لکه ی ننگ ولی قبول کن که تقصیر خودتم بوده که دوست همسرت و دوست دختر نکبتشو راه دادی خونت راستی ادرار خودتو یکم تو کفش چپ شوهرت و دم درتون بریز میگن ادرار جادورو باطل میکنه حواست باشه نفهمه

از همگیتون ممنونم برام دعا کنین.

سلام 

الان از تاپيك شما ١٠ سال ميگذره

كاش پيغامم رو ببيني و جواب بدي كه بدونم الان حال و روزت چيه

من ١٧ ساله ازدواج كردم پسر ٨ ساله دارم 

شوهرم خيانت ميكنه همه رو ميفهمم ولي به رووم نميارم، يه آدم زورگو و وقيح و عصبيه، ازش ميترسم، خانواده ش گذاشتنش كنار، نميخوام  پسرم آسيب ببينه، اگه بخوام جدا بشم ازم ميگيرتش. مث ديوونه ها ميگردم همه چي پيدا ميكنم و هر شب گريه ميكنم! نميدونم چقدر ميتونم دوام بيارم چند سال.....