2726
عنوان

لطفا مشورت بدین!

141 بازدید | 13 پست

سلام

من امروز غروب با خواهرم رفتم خرید یه مقدار دیر برگشتم. وقتی اومدم دیدم شوهر نیست. زنگ زدم گفت از سر کار اومدم نیومده بودی، با دوستام رفتم بیرون!

الان که ساعت 1ونیم نصف شبه، هنوز نیومده!

به نظرتون وقتی اومد چه برخوردی باید داشته باشم؟؟

عصبانی باشم که من و بچه توی شکمم رو تا این موقع تنها گذاشته؟

یا اینکه به روش نیارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بغلش کن بخواب.. حوصله داریا.. حالا ی شب با دوستاش رفته کوفتش نکن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728

با آرامش بهش بگین که الان دوره ی حساسیه و خدایی نکرده اگه اتفاقی بیفته کسی بغیر ایشون نمیتونه کمک حالتون باشه

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗

فردا صبح سر صبحونه

اول ابراز خوشحالی کن که اینقد با دوستاش خوشه

بعد هم بی توقع و طعنه و تمسخرو مواخذه

از حس و حال امشبت بگو

اگه ترسیدی، اگه عصبانی شدی، اگه نگران شدی و اگه دلت شکست

ازش حمایت و اطمینان و قوت قلب بطلب

نه عذرخواهی و جبران و دلیل

زن خوب، زن بی خیال است.

نه الان عصبانی نباش چون خودتم خونه نبودی حتی اگ خونه ام بودی و شوهرت رفته بود بیرون بهترین راهش اینه ک بذاری یکم ارومتر بشی بعدباهاش صحبت کنی چون اونجور ممکنه حس کنه داره کنترل میشه

خدایا واسه تو غیر ممکن وجود نداره،غیرممکن های زندگیِ منو ممکن کن🤕👧💪

رفته بیرون دیگه جنایت که نکرده شما هم بخواب استراحت کن اگه خوابت نمیبره فیلم ببین از تنهاییت لذت ببر 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید