2737
2734

بچه ها بهترین دکتر و بیمارستانی که بشه برای شنبه اول صبح مریضو برد و بستری کرد رو بهم معرفی کنین

خواهش میکنم صحبت مرگ و زندگیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه جراح داخلی مبشناسم تشخیصش حرف نداره. دکتر یزدان بد  تو خیابون فلسطتین جلوی شورای انقلاب فرهنگی.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

من با خونریزی روده و اورژانسی ۱۶ سال پیش رفتم پیشش 

انقدر خونریزی زیاد بود و کسی تشخیص نداده بود که کمبود خون گرفته بودم و ۲ واحد خون برام تجویز شد و این دکتر معجزه کرد ، معجزه 

دکتر دریانی بهترینه و تا آخر عمر دعاگوشم ، حیف که ازش خیلی دور شدم و هیچ جا اون دست معجزه گر و نیت زیبا و حس خوب یک دکتر را پیدا نکردم 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
من یه جراح داخلی مبشناسم تشخیصش حرف نداره. دکتر یزدان بد  تو خیابون فلسطتین جلوی شورای انقلاب ف ...

مریضی تشخیص داده شده 

منتها دکترای نفهم با داروی اشتباه حال مریضو وخیم کردن

2738
کجاست عزیزم ؟ کدوم بیمارستان شرایطمون جوریه که یک دقیقه رو هم نمی تونیم تلف کنیم

خیابان ولیعصر بالاتر از ظفر نبش کوچه شهید ناصری

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
زود نوبت میده؟

عزیزم اگر منشی ببینه حال بیمار وخیمه همون لحظه میفرسته داخل 

دکتر بهش گفته و من عاشق این رفتارشم

مریضی تشخیص داده شده  منتها دکترای نفهم با داروی اشتباه حال مریضو وخیم کردن

چقدر بد. این دکتر سرطان پسرخاله م رو تشخیص داد و عمل کرد . جای خوب ببرش. خدا بهش سلامتی بده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706