1093
44
عنوان

به نظرتون باردارم ؟؟؟؟🤔🤔🤔

135 بازدید | 15 پست

این ماه پنجمین ماه اقدام هست‌. علایم اینارو دارم تکرر ادرار. خستگی. گرسنگی یهویی. درد زیر دل و کمر و تخمدان راستم شدید. خواب الودگی. درد سینه و سنگینی. افزایش قدرت بویایی.

روز ۲۴ پری ساعت ۲ نیمه شب بی بی زدم همون دقیقه اول روز خط T یه خط،سفید واضح افتاد اعتنا نکردم گفتم منفیه چون صورتی نبود. 

امشب با عرض معذرت ....... داشتم و بعدش ترشحات خونی کمرنگ دارم حسابی کمر و دلم درد میکنه 

دوره م ۲۸ روزه هس و امروز ۲۵ .

خیلی استرس دارم کسی با این شرایط باردار بوده

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

عزیزم هیچ علایمی تو بارداری قطعی نیست.بعداز موعدتون بی بی چک بذارین

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین
892

آگه واقعا همه این حالت هارو داری و از تلقین نیست احتمالا بارداری ولی صبر کن هنوز 

دنیای مننن   آقای مننن                                 اللهم اجعل محیای محیای مننن                       من برای تو گریه میکنم تو برای مننن         سامون بدهههه                                       لیلای مننن یک خبری به مجنون بدهههه           من که مردم کربلا تو نشون بدههههه          دنیای مننن  آقای مننن                                  میگم عاشقم   اما خودم بهتر میدون که نالایقم   کدوم عاشقی   من که همیشه برای تو آینه ی دقم   کجا عاشقممم                                     درد بدهههه دوا بدهههه                           هرچی دارم ازم بگیر      به من یک کربلا بدهههه
چند روز از موعودت گذشته عزیز

هیچی ۳‌ روزم‌مونده 🤣🤣🤣

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘
هیچی ۳‌ روزم‌مونده 🤣🤣🤣

خیلی زود تست زدی عزیزم حداقلش باید ۱ هفته از موعودت بگذره 

راستی شیطوووون ساعت ۷ غروب ...‌ داشتی ؟؟😛😛😛😛

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهایزیبایمادر (دخمل های خوجلم) ... منتظرتونم 💓

امیدوارم . خیلی به این ماه امید بستیم با همسرم

1103
خیلی زود تست زدی عزیزم حداقلش باید ۱ هفته از موعودت بگذره  راستی شیطوووون ساعت ۷ غروب ...‌ داش ...

سه روز بود خونه نبودم دیگه دیگه😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

سه روز بود خونه نبودم دیگه دیگه😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

شوهر توهم مث شوشوی منه تلافی ۳ روزو در میاره😅😅😅😅

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهایزیبایمادر (دخمل های خوجلم) ... منتظرتونم 💓

گپ ودورهمی اقدامی ها

https://t.me/joinchat/KKOYpUmjaT9DFbc1vp2ylQ

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اللهم صل علی محمدوآل محمد❤براسلامتی بچم وهمه بچه هاصلوات بفرستیدممنون😍😘😘😘😘
گپ ودورهمی اقدامی ها https://t.me/joinchat/KKOYpUmjaT9DFbc1vp2ylQ

پیدا نمیکنم اد‌ کن خودت منو

پیدا نمیکنم اد‌ کن خودت منو

این لینک راکپی کن تلگ رام ازاونجابیا

https://t.me/joinchat/KKOYpUmjaT9DFbc1vp2ylQ

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اللهم صل علی محمدوآل محمد❤براسلامتی بچم وهمه بچه هاصلوات بفرستیدممنون😍😘😘😘😘
1091

سلام دوستان من تازه عضو شدم میشه راهنماییم کنید

من سیکلم سی روزس.باید هشتم پریود میشدم ولی نشدم یسری علائم مث انقباض و درد زیردل و خستگی و بی حوصلگی ودرد خفیف سینه دارم.دیووز آز دادم منفی بود بیبی هم زدم منفی بود.ممکنه بازم باردار باشم؟ینی لقاح دیرانجام شده باشه و هنوز هورمون تو خونم نباشه؟