1177
648

از بین فروشگاه‌های بزرگ مثل هایپر استار هایپر می رفاه کوروش سپه شهروند اتکا .....؟

از کدوم خرید میکنید و فکر میکنید به صرفه تر هست؟ اگه شهرتون هم بگید ممنون میشم

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

کوروش 

چون نزدیکمونه

ماشین داشته باشم هایپر

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

من خودم از هایپر می خرید میکنم چون هم تقریبا نزدیکه هم تنوع جنسش خوبه و چون فروشش بالاست جنس زیاد نمی‌مونه و تازه است ولی فکر میکنم تخفیف رفاه بیشتر باشه

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

من تهرانم از هايپر باكري خريد ميكنم چون بزرگتر و تخفيف داونر از هايپر كنار خونمونه ، يه مدت از شهروند  ميخريدم بعد فهميدم چقدر اشتباه ميكردم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
8

رفاه چون تخفیف خوبی میده

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1184
من خودم از هایپر می خرید میکنم چون هم تقریبا نزدیکه هم تنوع جنسش خوبه و چون فروشش بالاست جنس زیاد نم ...

تهران.رفاه اصلا جنساش خوب نیست تاریخاش کم مونده و کیفیتش پایینه.هایپراستار عالیه.فروشگاه نجم هم جنساش خیلی ارزونه و کیفیتش بهتره از رفاه

1182