1093
648

از بین فروشگاه‌های بزرگ مثل هایپر استار هایپر می رفاه کوروش سپه شهروند اتکا .....؟

از کدوم خرید میکنید و فکر میکنید به صرفه تر هست؟ اگه شهرتون هم بگید ممنون میشم

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

کوروش 

چون نزدیکمونه

ماشین داشته باشم هایپر

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  

انواع شیرخشک ، سرلاک و غذای کودکان و همچنین محصولات آرایشی و پوست و مو رو میتونید

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا تهیه کنید.

مارو دنبال کنید

892

من خودم از هایپر می خرید میکنم چون هم تقریبا نزدیکه هم تنوع جنسش خوبه و چون فروشش بالاست جنس زیاد نمی‌مونه و تازه است ولی فکر میکنم تخفیف رفاه بیشتر باشه

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

من تهرانم از هايپر باكري خريد ميكنم چون بزرگتر و تخفيف داونر از هايپر كنار خونمونه ، يه مدت از شهروند  ميخريدم بعد فهميدم چقدر اشتباه ميكردم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
1103

رفاه چون تخفیف خوبی میده

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1091
من خودم از هایپر می خرید میکنم چون هم تقریبا نزدیکه هم تنوع جنسش خوبه و چون فروشش بالاست جنس زیاد نم ...

تهران.رفاه اصلا جنساش خوب نیست تاریخاش کم مونده و کیفیتش پایینه.هایپراستار عالیه.فروشگاه نجم هم جنساش خیلی ارزونه و کیفیتش بهتره از رفاه

1058