2737
2734

خانوما زالو انداختن عفونت بدن رو میکشه؟؟؟؟؟

غدد لنفاوی زیر بغل من از سر زایمان اولم متورم شد و دردناک بود به شدت یه مدت ک از شیردهی گذشت کمتر شد تورمش اما همچنان بزرگ بود و متاسفانه الان دوباره با بارداریم همون حالت تکرار شده برام

من نمیدونستم ک باید به چه دکتری مراجعه کرد یه دکتر زنان دید ک گفت پستان فرعیه بمونه برا بعد شیردهی  ولی بعد از شیردهی ک طب سنتی رفتم گفتن اصلا هیچ ربطی به پستان فرغی نداره و عفونت غدد لنفاویه

اگه میدونید شنیدید یا دیدید کسی این مشکل رو داشته باشه اولا چه دکتری باید برم غدد یا خون چون توی چندجا ک خوندم اسم متخصص خون رو هم اورده بودن

دوم اینکه با زالو انداختن ممکنه خوب بشه کامل ک‌نیاز به داروشیمیایی نباشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
باید با دکتر متخصص طب سنتی مشورت کنید عزیزم

گلم ایشون زالو انداختن رو گفتن ک شاید موثر باشه ولی از اونجایی ک وااااااااقعا از هرنوع حیونی میترسم میخوام مطمین بشم ک اگه واقعا تاثیر داره برم بندازم😰😰😰😰

بله گلم

برو بیمارستان امام.پیش هر دو دکتر ینی هم خون و هم غدد.بنظرم تورم طولانی مدت غدد لنفاوی مسئله خیلی مهمی هستش.برو اگر چیزی نبود(ایشالا)اونوقت برو طب سنتی و زالو.اول تشخیص بده ک چیه مشکلت.بعد دنبال درمان باش

هرچقدرم که صبور باشی....شب موقع خواب تازه داستان شروع میشه......
2738