2726

سلام

داوریی که میگم سفارش امام کاظم علیه السلام هست فوق العاده تاثییر داشته برای من و دختر و همسرم

من خیلی سرما می خورم وگلوم عفونت میکنه به خاطر وضعیت لوزه هام 

اما با این دارو یک سالی هست که خیلی خیلی بهتر شدم و از دست پنادر و پنی سیلین راحت شدم 

شما هم امتحان کنید 

حتی به دختر ۴ ساله ام هم دادم که همش مریض میشد الان راحت شدم 

دستور :

داروی امام کاظم
جهت پیشگیری و درمان سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی بدن
-هلیله سیاه
-مصطکی
-شکر سرخ
هر سه به یک میزان
هلیله و مصطکی هر کدام جداگانه آسیاب شود سپس مخلوط کنید باهم و با شکر سرخ آسیاب کنید
اگر بیمای هستید ۳ شب پشت سر هم هر شب ۱ ق چایخوری  بدون آب قورت بدید
برای پیشگیری هر ۱۰ روز ۱ ق چایخوری تا ۳ بار بخورید
توجه؛ قبل و بعد از دارو به مدت ۱ ساعت هیچ چیزی حتی آب نخورید
البته نخوردن بعدش مهمتره برای همین آخر شب بخورید و بخوابید
مهم: چون داروی تلخی هست و حالت پودر داره موقع خوردن یکی دو قطره کم آب بریزید روش که خمیر بشه و به گلوتون نپره ولی بزارید باآب دهانتون پایین بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب بچه چطوری بدیم این دارو رو وقتی تلخه؟

عزیزم دیگه بدتر از آمپول نیست که

من خودم پارسال استفاده میکردم و همین طور همسرم

ولی دخترم ۳ سالش بود فکر کردم نمیشه بدم چون هم تلخه هم حالت پودری داره

یکبار که به یکی از دوستام گفتم  از مزایا ی دارو

دفعه ی بعد که دیدمش کلی تشکر کرد و گفت به بچه هاش که پسر ۴ ساله و ۶ ساله بودن داده و خوب شدن

گفتم تلخه و پودریه میپره به گلوشون یه موقع

گفت:خودمون استفاده کردیم دیدم خیلی خوبه ،هر جوری هست به بچه ها هم میدم

بهشون گفتم پودر سلامتیه و به جای آمپول هست و با ریختن مقداری آب خمیرش کردم و بهشون دادم و یکی دو قاشق آب هم روش بهشون دادم تاثییر داشت

وقتی دوستم اینو گفت منم به همین روش به دخترم دادم خورد

جالب اینجاست گلوش درد میکرد با اصرار و و قربون صدقه دادم خورد و خوابید فرداش گفت مامان خیلی خوبم بازم پودر سلامتی داریم بخورم🤤🤣

ممنون چ به موقع باردارم و سرماخورده...

برای بارداری نمیدونم خوبه یا نه؟

میخوای سرچ کن تک تک موادش رو ببین برای بارداری اگه تک تک ضرر نداره مخلوطش هم بی ضرره

اما بعید میدونم ضرر داشته باشه

تو گوگل اسم دارو رو سرچ کنی میاد

نه فقط برای بارداری برای خیلی از بیماریها سفارش شده

عزیزم دیگه بدتر از آمپول نیست که من خودم پارسال استفاده میکردم و همین طور همسرم ولی دخترم ۳ سالش ب ...

بچم ی سالشه بزرگتر بود ک میتونستم بدم بهش مزه هارو خیلی زود تشخیص میده بین کلی مواد غذایی مزه سویق راحت میفهمه و نمیخوره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706