2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تفاوت با امام رضاوامیدکه میگین ازچه نظرمنظورتونه؟

امام رضا خیلی فاز مذهبی دارد،و فعالیت اسکای روم و آموزشی  خیلی کم شده،ولی بد نیست در مجموع

در مدرسه امید خوب بود ولی تقسیم بندی کلاسهاشون بر اساس حروف الفبا

ولی واله براساس روحیه و استعداد بچه هاست

و معلم های باتجربه و پرکاری دارن

و شنیدم بالاترین آمار ثبت کلاس اول مربوط به مجموعه واله هست

2738
سلام عزیزم بله من برای سال۱۴۰۰ثبت نام کردم مدیرشون و مجموعه خیلی عالی  روانشناسی مدیر مجموعه ...

انگار این دو تا خانم عضو نی نی سایت شدن که فقط تبلیغ مدرسه واله رو بکنم خخخخ

ینی شمابراسال۱۴۰۰ثبت نام کردین؟راستی تواین کروناکلاسهامجازی هستن یاحضوری؟

یعنی شما متوجه نشدید که ایشون داره با 3 تا اکانت مشابه تبلیغ این مدرسه رو میکنه؟ 🤓

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
سلام من مدرسه دکتر حسابی رو نمیشناسم ولی پسرم مدرسه حضرت قائم (واله) میره و من خیلی خیلی راضیم یکی ا ...

سلام عزیزم کلاس هاش حضوری بود؟

خدایا شکرت هزاران بار ب هزاران دلیلدرتاریخ ۲۰/۷/۱۴۰۰بیبی چکم مثبت شد۲۶/۷/۱۴۰۰سونو رفتم و ساک تشکیل شدع بود قراره ۳هفته دیگه برم و صدای قلب نینی کوچولو مو بشنوم خدایا میشه خواهش کنم هرکی منتظر این لحظه هاس ب آرزوش برسونی اخه هیچ لذتی تو دنیا بالاتر از مادرشدن نیست خدایا تو رو به فاطمه زهرا هرکی دلش نینی میخاد هرچه زودتر مامان بشه میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستین؛اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من پسرم ابتداییش کاوش بود و بینهایت از پایه روشوشون کارکردن.. الانو نمیدونم.. 

سلام عزیزم خوبین.شما از کاوش راضی بودین؟واسه پیش دبستانی پسرم بهم کاوش و معرفی کردن و تعریف میکنن،اما من میترسم روی بچه ها فشار بیارن،خیلی سر در گمم موندم چه کار کنم.مخیط مدرسه خیلی خشک نیست؟چون دلم میخواد معلم ها شاد باشن تا بچه با جون و دل درس ها رو گوش کنه.

ممنون میشم تجربه اون و بهم بگین 🥰😍

2706