2733
2734

من چهارسال غیرانتفاعی بودم و به طور کلی از غیرانتفاعی ها ناراضی هستم چون بچه ها رو تن پرور و بی ادب و لوس بار میارند 

برخلاف چیزی که تو تبلیغاتشون هست هیچ فعالیت فوق برنامه ای ندارن و برنامه شون مثل دولتی هاست 

تنها فرق شون با دولتی ها اینه که فضاشون کوچیک تره و روی درس خوندن بچه ها اصن سخت گیری نمی کنن و مفت نمره میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مصلی نژاد نمیدونم دبستان هم داره یا نه اما عالیه و امام رضا

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2728
من چهارسال غیرانتفاعی بودم و به طور کلی از غیرانتفاعی ها ناراضی هستم چون بچه ها رو تن پرور و بی ادب ...

غیر انتفاعی داریم تا غیرانتفاعی.مدرسه ای که با آزمون پذیرش میکنه مثل امام رضا کجا نمره الکی میده

غیر انتفاعی داریم تا غیرانتفاعی.مدرسه ای که با آزمون پذیرش میکنه مثل امام رضا کجا نمره الکی میده

در مورد امام رضا حقیقتا اطلاعاتی ندارم 

ولی دبیرستان سما سیستمش دقیقا همینی بود که گفتم

دوستان ما امسال قراره برای زندگی بریم مشهد. مدرسه ابتدایی پسرونه ای که کلاسای زبان و کامپیوتر داشته باشه سراغ دارین؟ چون تا کلاس سوم به این منوال خونده میخوام همینطور ادامه بده. میشه مشهدیای عزیز راهنمایی کنین؟

خدایا منو برای بار دوم لایق مادر شدن بکن🙏🙏
2738

من چند ساله پسرم دبستان مهر اندیشه در قاسم آباد درس میخونه البته چند تا شعبه داره پسر من شعبه2 درس میخونه  که از هر نظر خوبه هم به آموزش بچه ها توجه دارن و هم اینکه خیلی مدرسه شادیه و برنامه های متنوع زیادی دارن. دخترم سال آینده میره پیش دبستانی که تصمیم دارم ببرم شعبه3 ثبت نام کنم امیدوارم که شعبه دخترانه هم مثل شعبه پسرانشون عالی باشه

سلام کسی میدونه غیر انتفاعی دکتر حسابی خوبه یا نه؟؟

سلام من مدرسه دکتر حسابی رو نمیشناسم ولی پسرم مدرسه حضرت قائم (واله) میره و من خیلی خیلی راضیم یکی از بهترین مدرسه های پسرانه مشهد است من خیلی پرس و جو کردم و الان واقعا پسرم کتاب های داستان را خیلی روان میخونه بدون هیچ ترس و استرسی واقعا تو  این شرایط کرونا من از این مدرسه و کادر پیگیرش خیلی راضی هستم مخصوصا الان که با بچه های دوستام مقایسه میکنم اصلا قابل قیاس نیست

سلام من سال گذشته خیلی پرس و جو کردم همه از دبستان حضرت قائم (واله) تعریف کردند وقتی برای مصاحبه رفتم از محیط مجموعه و مدیریت مدرسه که خانم مددی بودند زمان مصاحبه خیلی برخورد عالی با پسرم داشتند و براساس روحیه پسرم کلاس بندی کردند . بسیار پیگیر آموزشی بودند الان پسرم اصلا قابل مقایسه با بچه های دوستام نیست بدون استرس خیلی روان کتاب داستان و کتاب درسیشو میخونه من از نظم و پیگیری مدرسه خیلی راضیم

2706