1373
1363
عنوان

خانوما ی سوال

71 بازدید | 8 پست

فردا سالگرد ازدواجمونه میریم رستوران منم ی مانتو پاییزه با ساپورت مشکی میپوشم بعد ی شال سه متری مشکی  دارم بنظرتون از مد افتاده خیلی خز میشه سرم کنم؟یا روسری چهارگوش بزرگا سر کنم 

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

هر چی بهت میاد

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
هر چی بهت میاد

شال ک بیشتر بهم میاد ولی نمیدونم چرا همش فک میکنم از مد افتاده 

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
شال ک بیشتر بهم میاد ولی نمیدونم چرا همش فک میکنم از مد افتاده 

نه نیفتاده

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
سال ۳ متری مد تابستون بود. با روسری موافق ترم

پس همون روسریو سر میکنم😊