2726
عنوان

توضیح درباره ی امضام که برای خیلی ها سوال بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همین بودم ولی تو 15 سالگی از بند ترین بودن تا حدود زیادی خودم رو خلاص کردم و تو روی پدر و مادرم ...

کار درستی کردی

ولی من خیلی تحت فشار خونواده بودم و هستم

ولی بالاخره یه جا باید این همه تلاش و فشار و استرس بیهوده رو رها کرد

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

درکت میکنم

الان وقتشه زندگی کنی به معنای واقعی

امیدوارم بتونی خود خود واقعیت باشی و از وجودت و شکستها و موفقیتهات لذت ببری

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
الان به کجا رسیدی؟؟ با تلاش های زیادی که داشتی 

فوق لیسانس دارم(البته هنوز خوانواده درباره خوندن دکتری تاکید میکنن ولی چند ساله دارم مقاومت میکنم)

نقاش هستم بعد محرم و صفر هم نمایشگاه نقاشی برگزار میکنم

نوازنده هستم و عضو یه گروه موسیقی

و گاهی برای دل خودم مینویسم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
فوق لیسانس دارم(البته هنوز خوانواده درباره خوندن دکتری تاکید میکنن ولی چند ساله دارم مقاومت میکنم) ...

خیلی خوبه،، منم کمال گرا بودم و هستم اما به دلایلی نتونستم به اهدافم برسم تا الان،، همیشه حسرتش تو دلمه،، چون هنوزم اون حس کمال گرایی ته وجودم هست و ته ته دلم غمگینم از کارایی که باید میکردم و نکردم 

خیلی خوبه،، منم کمال گرا بودم و هستم اما به دلایلی نتونستم به اهدافم برسم تا الان،، همیشه حسرتش تو د ...

نباید کاری رو بخاطر حس کمال گرایی انجام داد

باید بخاطر علاقه و عشق به اون انجام داد تا بتونی لذت ببری ازش

مطمین باش اگه میرسیدی هم خیلی خوشحال نمیشدی مثل من ،که به یه چیزایی رسیدم ولی لذت نبردم از کارام و زندگیم

چه جالب شاید منم با یه بخش اعظم  از حرفات هم درد باشم

ولی درد من عمیق تره 

اینکه من رفاه مالی آنچنانی هم ندارم ولی همه حسرتمو میخورم

اونجا که گفتی درس خوب و قیافه یخوب 

دیگه از تو جمع بودن خوشم نمیاد

کاش یه اتاق جدا داشتم تا مثل تو اونجا بودم

ولی الان همه ی وجودمو سر دخترم گذاشتم 

چقد تو شبیه منی 

از تاپیک گلدوزی همزاد خودمو پیدا کردم

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........
2706