1232
1247

سلام خانومای عزیز

هرکدوم از ما حداقل ی برادر یا خواهر یا شوهر و فرزندی داریم که دلمون عاقبت بخیری و خوشبختی و موفقیتشون رو میخواد

همین که از شیطان دور باشن تو کارشون زندگیشون تحصیلشون و خلاصه اینکه همه اموراتی که پیش رو دارن موفق و موئد باشن همیشه سالم باشن از بلاو گرفتاری دور باشن و...

من نیت کردم ختم صلوات راه بندازیم حالا هرکسی هرچقدر که میتونه ذکر صلوات رو برداره

میشه برا سلامتی مامانم دعا کنید

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

منم ۵۰۰تامیفرستم..البته شاید ۳روز طول بکشه..چون شاغلم..وقت زیادی ندارم..اشکالی نداره که؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من هم ۱۵۰۰ تا برای سلامتی و خوشبختی برادرانم و همسراشون

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
1233
انشالله که خدا خودش ضامن خوشبختی شما و برادراتون باشن

ممنونم عزیزم

حاجت روا بشید

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.

من ۵۰۰تامبفرستم واسه اینکه از بلاتکلیفی دربیام و درسمو ادامه بدم 

وشغل مناسبی پیدا کنم 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
1167

منم ۵۰۰ تا صلوات نذر میکنم واسه گشایش کار شوهرم😢😢💔خیلی التماس دعا دارم خیلی گرفتارم با دلای پاکتون واسم دعا کنید

تعجب میکنم چطور انبوه غمی که در دل پرنده ست داخل قفس جا می گیرد ... ! #احمد_شاملو 
1241