2737
2734

اگ سراغ داشتی ب بچه هام معرفی کن😭😭😭😭

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا خدا اگه برا تلگرام‌میخوای هر کی ادعا کنه دروغه . ولی اینستا و جیمیل راه داره

یعنی میشه با جیمیل رفت اینستا؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2728
یا خدا اگه برا تلگرام‌میخوای هر کی ادعا کنه دروغه . ولی اینستا و جیمیل راه داره

اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدیه

نه تل نیس یه چیز خیلی راحت تره سراغ داری؟

اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدی ...

چیه؟

2738
اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدی ...

بله ایشون لابد به مخابراتم دسترسی داره که میتونه پیامکای طرفم ببینه و کد فعالسازی رو بزنه اگرنه کار حضرت فیله 😂

نه گلم سراغ ندارم 

اونی که همه بلدن اسمش هک نیست دیگه کش رفتن گوشیه 😂

اره

نسخه دوم میشه

اما همه که ادعای هک دارن همین نسخه دوم منطورشونه

و گرنه تلگ‌رام جایزه میلیون دلاری گذاشت برای کسی که بتونه هکش کنه و هیچ کس از هیچ جای جهان نتونست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
راست میگه..ولی اونی که من میگم نابغس..گوشیتم خاموش کنی تل رو باز میکنه ...به راحتی

اره

نسخه دوم میشه

اما همه که ادعای هک دارن همین نسخه دوم منطورشونه

و گرنه تلگ‌رام جایزه میلیون دلاری گذاشت برای کسی که بتونه هکش کنه و هیچ کس از هیچ جای جهان نتونست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706