1464
1521

اگ سراغ داشتی ب بچه هام معرفی کن😭😭😭😭

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍
یا خدا اگه برا تلگرام‌میخوای هر کی ادعا کنه دروغه . ولی اینستا و جیمیل راه داره

یعنی میشه با جیمیل رفت اینستا؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475
یا خدا اگه برا تلگرام‌میخوای هر کی ادعا کنه دروغه . ولی اینستا و جیمیل راه داره

اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدیه

نه تل نیس یه چیز خیلی راحت تره سراغ داری؟

اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدی ...

چیه؟

اتفاقا تل رو خودم دیدم یکی از فامیلامون که تو نهاد دولتیه در عرض یک دقیقه باز میکنه منتها ادم متعهدی ...

تل رو که همه بلدن

حالا چی میخواین هک کنین؟

در پناه مولایم علی به هر آنچه❤آرزو داشت، رسیدم

بله ایشون لابد به مخابراتم دسترسی داره که میتونه پیامکای طرفم ببینه و کد فعالسازی رو بزنه اگرنه کار حضرت فیله 😂

نه گلم سراغ ندارم 

8
اونی که همه بلدن اسمش هک نیست دیگه کش رفتن گوشیه 😂

اره

نسخه دوم میشه

اما همه که ادعای هک دارن همین نسخه دوم منطورشونه

و گرنه تلگ‌رام جایزه میلیون دلاری گذاشت برای کسی که بتونه هکش کنه و هیچ کس از هیچ جای جهان نتونست

راست میگه..ولی اونی که من میگم نابغس..گوشیتم خاموش کنی تل رو باز میکنه ...به راحتی

اره

نسخه دوم میشه

اما همه که ادعای هک دارن همین نسخه دوم منطورشونه

و گرنه تلگ‌رام جایزه میلیون دلاری گذاشت برای کسی که بتونه هکش کنه و هیچ کس از هیچ جای جهان نتونست

1396
بله ایشون لابد به مخابراتم دسترسی داره که میتونه پیامکای طرفم ببینه و کد فعالسازی رو بزنه اگرنه کار ...

به مخابراتم دسترسی  داره ولی سوای اونم میتونه تو یه نهاد امنیتی شاغله

به مخابراتم دسترسی  داره ولی سوای اونم میتونه تو یه نهاد امنیتی شاغله

هکر نیستن پس

چون جز نسخه دوم راهی نداره

اتفاقا جایزه تل اونقدر با ارزش بود که تو دانشگاه بهمون گفتن روش کار کنین تا راهی پیدا کنین

ولی خیلی قویه

نمیشه هکش کرد

1514