2733
2734

چند سالته

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من شبه بوتاکس بلیتا از شرکت پنبه ریز استفاده کردم خیلی خوب بود ولی وقتی یکسال استفاده نکردم چین وچروک های بیشتر از قبل شدن فهمیدم نباید قطع کرد دیگه توان مالی ماهی ۲۲۰ تومان کرم روز ،۲۲۰تومان کرم شب، ۱۸۰تومان دورچشم، درضمن تونر برای پاک کردن ۱۲۰تومان، آرایش پاکن۱۸۰تومان توی این روزگار خیلی زیاده

من شبه بوتاکس بلیتا از شرکت پنبه ریز استفاده کردم خیلی خوب بود ولی وقتی یکسال استفاده نکردم چین وچرو ...

خیلی گرونه که😥 پس با این حساب من از این انتظاری نداشته باشم. 35 گرفتم😐

من شبه بوتاکس بلیتا از شرکت پنبه ریز استفاده کردم خیلی خوب بود ولی وقتی یکسال استفاده نکردم چین وچرو ...

اوه خیلی مصرفتون بالاست کرم اوستین بهتره از این چیزاییه که استفاده میکنیده اصلا برگشت پذیر نیست من خودم با دو دوره مصرفش درمان شدم

2706