2726
عنوان

خانما میدونیدهزینه دستگاه گذاشتن چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم از چه عوارضی مثلا

ببین یبار رفتم بذارم 

روز سوم پریودم بود 

گفت دهانه رحمت بسته اس درصورتی ک من خونریزی زیادی ام داشتم 

گفت سرویست پایینه کوچیکه  نمیشه 

اینا ینی چی من سر درنیاوردم چی میگه 

راسته که میگن با آیو دی هم باردار میشه آدم؟ 

بعضیا شدن، یه خانمی تو یکی از شهرای اطراف ما، ای یو دی داشت، بچه اولش 4یا5ماه بود، دومی رو ک باردار شد، وقتی فهمید، خودشو دار زد 😢😢😢هنوزم معنی کارش و درک نمیکنم، 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
بعضیا شدن، یه خانمی تو یکی از شهرای اطراف ما، ای یو دی داشت، بچه اولش 4یا5ماه بود، دومی رو ک باردار ...

من شنیدم وقتی دستگاه داری روزای پریود نباید چیز سنگین بلند کنی 

چون جا ب جا میشه و احتمال بارداری زیاد میشه

یکاری میکنی شپش و بزارم کنار برم تو خط آیودی از چی میترسی گلم بهترین روش جلوگیریه

میشه یکن توضیح بدید چجوریه که میگن نمیسازه بابدن بعضیا

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
بعضیا شدن، یه خانمی تو یکی از شهرای اطراف ما، ای یو دی داشت، بچه اولش 4یا5ماه بود، دومی رو ک باردار ...

البته شاید اون خانم، دکتر یا مامایی ک براش گذاشته، کارش و خوب بلد نبوده، ولی دیگ چرا خودکشی، راه های دیگم داشت 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
2706