2410
2553

توبهداشت واسه خانمایی که بچه زیر دوسال دارن میزارن هزینه ش تو مطب چقدره؟

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم یکسالو تیم پیش ۵۰۰داد الانشو نمیدونم منم قصد درارم بذارم  هررر ماه بهونه میارم نمیرم&n ...

منم همون میترسم ولی فکرمیکنم یه بچه دیگه داشته باشم ینی دیگه باید خودمو بکشم

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2456

یکی از اشناهام، 9ماه پیش گذاشت، 180 قیمت دستگاه اونم ایرانی، 200 هم ماما 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
دوستم یکسالو تیم پیش ۵۰۰داد الانشو نمیدونم منم قصد درارم بذارم  هررر ماه بهونه میارم نمیرم&n ...

یکاری میکنی شپش و بزارم کنار برم تو خط آیودی از چی میترسی گلم بهترین روش جلوگیریه

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
منم دوس دارم بزارم ولى از عوارضش ميترسم 

الان بااین وضعیت عوارض زاییدن وبچه بزرگ کردن بیشتره

2714
یکی از اشناهام، 9ماه پیش گذاشت، 180 قیمت دستگاه اونم ایرانی، 200 هم ماما 

ینی 380 شد؟

ینی 380 شد؟

اره، 9 ماه پیش، از طریق ماما بهداشت، ارزون در اومد براش.

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
عزیزم از چه عوارضی مثلا

اخه بعضیا میگن بابدنشون سازگار نبوده که رفتن دراوردن دراوردنشم سخته

از دردش  از اینکه بم نسازه مجبور شم درارم  از لک بینی بعدش 😭😭😭😭😭

دردش از معاینه یه کوچولو بیشتره که قبلش ژلوفن بخوری و نفس عمیق بکشی هیچی حس نمیکنی بعد کی گفته همه لکه بینی میگیرن اوناییم که میگیرن تا دوماه همش برطرف میشه

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
2706