2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام سواله كه كسانى كه اينهمه لباس ميخرن كجا جاشون ميدن؟ لباساى قبلى رو چكار ميكنن؟ يعنى همونطور نو ميندازن دور؟؟!🙄🙄🤔🤔

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2728

هر وقت دلم بخواد با توجه ب اینکه همیشه دلم میخواد پس هر وقت از  یک لباس خوشم بیاد میگیرن

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

هرچی دم چشمم قشنگ بیاد و خوشم بیاد گاهی زیاد میخرم گاهی اصلا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
من برام سواله كه كسانى كه اينهمه لباس ميخرن كجا جاشون ميدن؟ لباساى قبلى رو چكار ميكنن؟ يعنى همونطور ...

من همه رو جا میدم ولی خیلی کیپن

هر كس مرا برنجاند خدا را رنجانده است  

من سالی دوسه بار 

چون لباسامون خسیسی گرونن هردست بالای یه تومن میشه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
من برام سواله كه كسانى كه اينهمه لباس ميخرن كجا جاشون ميدن؟ لباساى قبلى رو چكار ميكنن؟ يعنى همونطور ...

ن من اصلا دور نمیندازم همه شیک و مجلسی نگه میدارم

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
من سالی دوسه بار  چون لباسامون خسیسی گرونن هردست بالای یه تومن میشه

خیییلی، خسیسی 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2706