2410
2553
به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا. الهی بگرد ...

به جاش یه بار تولدش کادو بخر

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ناراحتم ازین که معلم پسرم کم تکلیف بهش میگه البته توی دفتر نمینویسن روی تخته شاسی خمیر بازی چسبوندیم روی اون سر مشق میده که براشون خیلی جالبه 

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
این راهکار رو معلم پسرم بهم یاد داد. خیلی عالی بود

اره عالیه ما هم یه جدول داریم توش برا کارای خوب برچسب میزنیم مسواک زدن و کمک کردن وخوش اخلاق بودن و صبحونه خوردن و اینا دو هفته یه بار جایزه شو میگیره

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2714
من ناراحتم ازین که معلم پسرم کم تکلیف بهش میگه البته توی دفتر نمینویسن روی تخته شاسی خمیر بازی چسبون ...

آفرین به معلمش نوشتن روی خمیر و شن خیلی به تقویت دست و خوش خط شدنشون کمک میکنه. البته نمیدونستم از کلاس اول میشه این کارو کرد

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
نگاه کنید این همون بچه ای که سر یک خط بیچاره میکرد منو. حالا دو صفحه دو صفحه مینویسه

ای جاااااااان خوبه که ماشاالله خطش

من عکس مشق پسرمو میذارم ببین خیلی داغانه؟؟؟

خب بیشتر کلاس اولی ها نمی تونن خیلی خوب و مرتب بنویسن ، درسته که مهمه خدش خط نوشتن اما نه تو کلاس لول و همین اول کاری 

اگر معلمش این قدر رو خط حساسه بهتره خصوصی باهاش صحبت کنی ، بهتره سخت گیریش رو کمتر کنه و از راههای دیگه وازد بشه 

معلم پسر من وقتی کلاس اول بود دفتر کسایی که خوش خط و تمیز و کامل نوشته بودن بلند میکرد و به بچه های دیگه نشون می داد تا واسش دست بزنن و همه با هم بگن آفرین ، برای هر کار خوبی بهشون چک امتیاز میداد و وقتی به یه حدی می رسید تو کلاس جایزه کوچیکی می داد طوری شده بود که بعد چند ماه بچه ها ذوق و شوق زیاد نوشتن داشتن 

واقعا معلم کلاس اول خیلی مهمه 

آفرین به معلمش نوشتن روی خمیر و شن خیلی به تقویت دست و خوش خط شدنشون کمک میکنه. البته نمیدونستم از ک ...

اره خیلی برای بچه ها لذت بخشه  خانمشون خیلی با تجربس وخیلی روی نظم و انظباط بچه ها کار میکنه از اینکه غیر انتفاهی نوشتم راضیم چون جمعیتشونم کمه برای کلاس اول بیشتر مربی میتونه با بچه در تماس باشه وراهنماییش کنه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2706