2410
2553
آره دیشب آخر شب به خاطر رفتار بدم شرمنده پسرم شده بودم های های اشک میریختم  خدا من ببخشه

عیب نداره. پیش میاد. هممون این اشتباهات رو داریم . ولی باور کن به الان من برسی میشینی به حرص های الکی که خوردی میخندی

وای ارهههه پسر دایی منم. وای داییم میگفت دیگه میخواستم از دستش سرم رو بکوبم تو دیوار😂😂

داییم کارش به جایی رسیدازسرکاربرمیگشت میاوردش خونه مایاخونه مادربزرگ تاکمکش کنیم چون بیچاره ازدستش خسته شده بود😂

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داشته بدبخت😂😂

خون جلو چشمشون میاوردالان کلاس دومه بهترشده 

والاماقدیم هفته ای ۴تادفترمشق۱۰۰برگ سیاه میکردیم کک امون هم نمیگزید

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞
2720
چه خوب این مینویسه اما معلمش هی زیر مشقاش مینویسه خوب نیست تکرار شود دقت شود زیبا نیست بد نوشته

واااااا چه معلمی! چه توقعا از بچه کلاس اولی داره

مشقای پسر من همه خرچنگ قورباغه س طفلیا تازه شروع کردن دستشون جون نداره طبیعیه زشت بنویسن

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
واااااا چه معلمی! چه توقعا از بچه کلاس اولی داره مشقای پسر من همه خرچنگ قورباغه س طفلیا تازه شروع ک ...

والله به خدا ازاین معلم تازه کاراس اینم شانس ماس دیگه

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....
2714
با خانم شون در میان گذاشتم  از ترس که ببرش دفتر پیش مدیر آخر شب از ترس اون م کج نادرست مینویسه ...

مگه بچه کلاس اولی میبرن دفتر؟ پسر منم ولاس اوله زیاد تکلیف نداره ولی اگر ننویسه بهش میگم فردا تو کلاس بچه ها مشقاشونو نشون میدن تو اگر ننویسی خجالت میکشی و خانمتون ازت دلخور میشه، خودش شروع میکنه به نوشتن

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
معلم به بچه های شما چقد مشق میده ?معلم پسر من بعضی روزا دو خط بعضی روزا هم هیچی

پسر من یک صفحه ولی معلمشون تو هر خط  ۴ یا ۵ تا سرمشق با فاصله مینویسه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
با خانم شون در میان گذاشتم  از ترس که ببرش دفتر پیش مدیر آخر شب از ترس اون م کج نادرست مینویسه ...

نذار بترسه نباید از ترس بنویسه گناه داره طفلی

اون دوستمون راهکار خوبی داد برای هر مشق یه برچسب براش بزن و هر ده تا برچسب یه جایزه براش بخر سی دی کارتون یا کتاب داستان یا کتاب رنگ امیزی هرچی مورد علاقشه

ولی به نظر من پسرتون بعد از چند ماه خودش راه میوفته ومیتونی با خانمشون در میون بزاری که وقتی نوشت تو کلاس تشویقش کنه و ی جایزه کوچیک ببر خانمشون بهش بده باید علاقه مندش کنی به نوشتن 

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2706