2726
با خانم شون در میان گذاشتم  از ترس که ببرش دفتر پیش مدیر آخر شب از ترس اون م کج نادرست مینویسه ...

والا اون معلم خیلی اشتباه میکنه به بچه اینطور استرس میده اول کاری

نوشت نوشت. ننوشت فدای سرش. بالاخره به خدا مینویسه. باور نمیکنید از داداش من تنبل تر و لجبازتر بچه ای نبود تو دبستان. الان برای خودش دانشجوی نمونه و اوله

اره بابا. کاش دفتر اول پسرم رو نگه میداشتم میدیدی . وحشت میکردی اینها هنوز انگشتهاشون ضعیفه. دستشون ...

چه خوب این مینویسه اما معلمش هی زیر مشقاش مینویسه خوب نیست تکرار شود دقت شود زیبا نیست بد نوشته

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پسر منم همینطوری بود. به قدری مقاومت نشون میداد. نباید تهدید و دعواش کنی بدتر میکنه. اصلااا اج ...

آره هر چی دعواش میکنم بدتر میشه بیشتر مقاومت نشون میده ولی اعصبانیم میکنه 

اونقدر اعصبانی شدم میزشو شکستم اونم بمیرم براش خیلی گریه کرد باباش رسید ارومش کرد

میخواد بنویسه اما نمیتونه کج و معوج مینویسه یعنی خوب میشه کم کم

تشویقش کن اصلا نگو بد نوشتی فقط بگو اینجا رو این طوری میتونی کنی بهتر میشه   پسر من خطش عالی بود اینقدر که معلم تکلیف زیاد داد من هم نادون بودم دعواش کروم خط بچم داغون شد خرچنگ قورباغه 

2728
چه خوب این مینویسه اما معلمش هی زیر مشقاش مینویسه خوب نیست تکرار شود دقت شود زیبا نیست بد نوشته

نه خدا رو شکر معلم پسر من اینطوری نبود. باهاش کار کن ولی بهش فشار نیار

من خودم برای پسرم یک خط کمرنگ مینوشتم بعد میگفتم روش رو پررنگ کن. خیلی تاثیر داشت . دستش روون میشد

آره هر چی دعواش میکنم بدتر میشه بیشتر مقاومت نشون میده ولی اعصبانیم میکنه  اونقدر اعصبانی شدم ...

وای درکت میکنم. دقیقا میفهمم چی میگی. خیلی وحشتناک بود برای منم.ولی الان به خودم میگم دیوانه بودم اینقدر خودم و بچم رو حرص دادم. بیا بزرگ شد یاد گرفت بنویسه

ممنون خداکنه از منم خوب شه

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا.

الهی بگردم عذاب وجدان میگیرم سر همین مشق نوشتن زدم ساز مورد علاقه پسرم رو شکستم. هنوز که هنوزه یادش میفته اشک تو چشمهای پسرم‌جمع میشه با بعض میگه مامان یادته. منم میخوام از خجالت اب شم به خدا

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا. الهی بگرد ...

آخی بگردم منم عصبانی میشم میزنمش😞😞😞😞

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....
پسردایی منم اینجوربودبه زورپول مینوشت خلاصه تامینوشت جیب همه روخالی میکرد😂

اخ اخ عین پسردایی من

داییم میگفت یک حرف مینوشته بعد بلند میشده دور خونه میچرخیده باز یک حرف دیگه میرفته اب میخورده. یک حرف دیگه دراز میکشیده که وای دستم درد گرفت😂😂😂😂😂😂😂

اخ اخ عین پسردایی من داییم میگفت یک حرف مینوشته بعد بلند میشده دور خونه میچرخیده باز یک حرف دیگه می ...

باورکن اینم اینحورشده بودهمه روکلافه کرده بودیه خط مینوشت یکساعت میخورد😂😂😂

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞
آخی بگردم منم عصبانی میشم میزنمش😞😞😞😞

نزن تو رو خدا. من یکبار چنان زدم تو گوش پسرم تا چند وقت میگفت مامان گوشم صدا میده. حدای ناکرده اگه پرده گوشش پاره میشد وای خدا

الان یادم میگفته به خدا خررررر بودم بچم رو سر دو خط مشق هلاک میکرد.حاک بر سرم. بیا الان انگار نه انگار خودش مینویسه. میخونه . تازه کتاب میاره ازش بپرسم

باورکن اینم اینحورشده بودهمه روکلافه کرده بودیه خط مینوشت یکساعت میخورد😂😂😂

وای ارهههه پسر دایی منم.

وای داییم میگفت دیگه میخواستم از دستش سرم رو بکوبم تو دیوار😂😂

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا. الهی بگرد ...

آره دیشب آخر شب به خاطر رفتار بدم شرمنده پسرم شده بودم های های اشک میریختم 

خدا من ببخشه

2706