2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اصلا درگیر نشو، ی نامه بنویس برای معلم ومشکل رو بگو رابطه خودت رو اول کار با بچه به خاطر تکلیف خراب نکن، بزار با معلم طرف بشه راه اشتباه منو نره الان چهارم وهنوز بی علاقه ودلزده از نوشتن، به هیچ عنوان تاکید نکن رو تکالیفش فعلا

2714

عزیزم بهیچ عنوان به خشونت و تهدید متوسل نشو

فقط باهش صحبت کن که اگه مشقاشو ننویسه توی کلاس چیزی نداره که به معلمش نشون بده 

توی مدرسه خودشون باهاش برخورد مناسب رو انجام میدن

عزیزم پسر منم همینطوری بود. به قدری مقاومت نشون میداد. نباید تهدید و دعواش کنی بدتر میکنه. اصلااا اجبارش نکن به نوشتن. یک خط یا دو خط که انجام داد بقیه صفحه رو بگو یک نقاشی بکشه. معلم اصلا براش مهم نیست که چند خط نوشته بشه‌ .براش مهمه بچه با عشق و علاقه انجام بده. پسر من الان چهارمه اصلا نمیفهمم کی تکالیفش رو مینویسه

همه بچه ها تو کلاس اول تا راه بیفتن مقاومت میکنن‌ به هیچچچچ عنوان دعواش نکن

عزیزم پسر منم همینطوری بود. به قدری مقاومت نشون میداد. نباید تهدید و دعواش کنی بدتر میکنه. اصلااا اج ...

میخواد بنویسه اما نمیتونه کج و معوج مینویسه یعنی خوب میشه کم کم

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....

تازه شروع کرده خب

اصلا نگران نباش باید عادت کنه که به مرور میکنه

تشویقش کن بگو اگر مثلا تا ساعت ۸ تکلیفات تموم بشه میریم پارک یا اگر دوستی داره یا فامیل که خیلی بهش وابستس که میتونی باهاش هماهنگ کنی بگو میتونی زنگ بزنی بهشون بعدش

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
کلا نمینویسه با به زور و بااخلاقی  انجام مبده

با خانم شون در میان گذاشتم 

از ترس که ببرش دفتر پیش مدیر آخر شب از ترس اون م کج نادرست مینویسه با بی حوصله خواب آلودگی من دیروز از ساعت 2 عصر تا 7 باهاش کل کل میکردم آخرش خودش ساعت 8 شب شروع به نوشتن کرد

میخواد بنویسه اما نمیتونه کج و معوج مینویسه یعنی خوب میشه کم کم

اره بابا. کاش دفتر اول پسرم رو نگه میداشتم میدیدی . وحشت میکردی

اینها هنوز انگشتهاشون ضعیفه. دستشون قوت نداره زود خسته میشن. متاسفانه نمونش خود من توقع دارم از همون اول بچم پیکاسو و انیشتن باشه

با معلمش که صحبت کردم تو جلسه به همه مادرها گفت بچه ها یک خط تا دوخط که نوشتن بگید بقیه صفحه رو نقاشی کنند.به قدری برای همون نقاشی و اون دو خط بچه ها رو تشویق میکرد که نگو

منم از این ستاره طلایی برچسبها گرفته بودم. هر بار که تکالیفش رو انجام میداد یکی میزدم بالای صفحه دفترش. اینقدرر ذوق میکرد بچم. هر ده تا هم براش یک سی دی کارتون میخریدم

2706