1147
1273
آره هر چی دعواش میکنم بدتر میشه بیشتر مقاومت نشون میده ولی اعصبانیم میکنه  اونقدر اعصبانی شدم ...

وای درکت میکنم. دقیقا میفهمم چی میگی. خیلی وحشتناک بود برای منم.ولی الان به خودم میگم دیوانه بودم اینقدر خودم و بچم رو حرص دادم. بیا بزرگ شد یاد گرفت بنویسه

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ممنون خداکنه از منم خوب شه

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا.

الهی بگردم عذاب وجدان میگیرم سر همین مشق نوشتن زدم ساز مورد علاقه پسرم رو شکستم. هنوز که هنوزه یادش میفته اشک تو چشمهای پسرم‌جمع میشه با بعض میگه مامان یادته. منم میخوام از خجالت اب شم به خدا

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا. الهی بگرد ...

آخی بگردم منم عصبانی میشم میزنمش😞😞😞😞

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....
1258
پسردایی منم اینجوربودبه زورپول مینوشت خلاصه تامینوشت جیب همه روخالی میکرد😂

اخ اخ عین پسردایی من

داییم میگفت یک حرف مینوشته بعد بلند میشده دور خونه میچرخیده باز یک حرف دیگه میرفته اب میخورده. یک حرف دیگه دراز میکشیده که وای دستم درد گرفت😂😂😂😂😂😂😂

اخ اخ عین پسردایی من داییم میگفت یک حرف مینوشته بعد بلند میشده دور خونه میچرخیده باز یک حرف دیگه می ...

باورکن اینم اینحورشده بودهمه روکلافه کرده بودیه خط مینوشت یکساعت میخورد😂😂😂

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞
آخی بگردم منم عصبانی میشم میزنمش😞😞😞😞

نزن تو رو خدا. من یکبار چنان زدم تو گوش پسرم تا چند وقت میگفت مامان گوشم صدا میده. حدای ناکرده اگه پرده گوشش پاره میشد وای خدا

الان یادم میگفته به خدا خررررر بودم بچم رو سر دو خط مشق هلاک میکرد.حاک بر سرم. بیا الان انگار نه انگار خودش مینویسه. میخونه . تازه کتاب میاره ازش بپرسم

باورکن اینم اینحورشده بودهمه روکلافه کرده بودیه خط مینوشت یکساعت میخورد😂😂😂

وای ارهههه پسر دایی منم.

وای داییم میگفت دیگه میخواستم از دستش سرم رو بکوبم تو دیوار😂😂

به خدا خوب میشه. ولی متاسفانه ماها حوصله و صبر نداریم. بابا بچه هنوز اول ابتداییه به خدا. الهی بگرد ...

آره دیشب آخر شب به خاطر رفتار بدم شرمنده پسرم شده بودم های های اشک میریختم 

خدا من ببخشه

8
آره دیشب آخر شب به خاطر رفتار بدم شرمنده پسرم شده بودم های های اشک میریختم  خدا من ببخشه

عیب نداره. پیش میاد. هممون این اشتباهات رو داریم . ولی باور کن به الان من برسی میشینی به حرص های الکی که خوردی میخندی

وای ارهههه پسر دایی منم. وای داییم میگفت دیگه میخواستم از دستش سرم رو بکوبم تو دیوار😂😂

داییم کارش به جایی رسیدازسرکاربرمیگشت میاوردش خونه مایاخونه مادربزرگ تاکمکش کنیم چون بیچاره ازدستش خسته شده بود😂

حق داشته بدبخت😂😂

خون جلو چشمشون میاوردالان کلاس دومه بهترشده 

والاماقدیم هفته ای ۴تادفترمشق۱۰۰برگ سیاه میکردیم کک امون هم نمیگزید

چه خوب این مینویسه اما معلمش هی زیر مشقاش مینویسه خوب نیست تکرار شود دقت شود زیبا نیست بد نوشته

واااااا چه معلمی! چه توقعا از بچه کلاس اولی داره

مشقای پسر من همه خرچنگ قورباغه س طفلیا تازه شروع کردن دستشون جون نداره طبیعیه زشت بنویسن

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1257
واااااا چه معلمی! چه توقعا از بچه کلاس اولی داره مشقای پسر من همه خرچنگ قورباغه س طفلیا تازه شروع ک ...

والله به خدا ازاین معلم تازه کاراس اینم شانس ماس دیگه

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....
با خانم شون در میان گذاشتم  از ترس که ببرش دفتر پیش مدیر آخر شب از ترس اون م کج نادرست مینویسه ...

مگه بچه کلاس اولی میبرن دفتر؟ پسر منم ولاس اوله زیاد تکلیف نداره ولی اگر ننویسه بهش میگم فردا تو کلاس بچه ها مشقاشونو نشون میدن تو اگر ننویسی خجالت میکشی و خانمتون ازت دلخور میشه، خودش شروع میکنه به نوشتن

معلم به بچه های شما چقد مشق میده ?معلم پسر من بعضی روزا دو خط بعضی روزا هم هیچی

پسر من یک صفحه ولی معلمشون تو هر خط  ۴ یا ۵ تا سرمشق با فاصله مینویسه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1252