2410
2553

مادربزرگم به یاوجیه العندالله اشفع لنا عنداله میگفت یا وجیه عند الله عشوه مکن عند ا..🤣🤣🤣

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

وای من مادربزرگم به ماکارانی میگه مکرامین به سالاد الویه هم میگ.سالاد الوده بعد به میکروبم میگ مِکروب

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وای من مادربزرگم به ماکارانی میگه مکرامین به سالاد الویه هم میگ.سالاد الوده بعد به میکروبم میگ مِکرو ...

😆😆😆

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

بابا بزرگم چایی ریخته بود روش ....دقیقااا روی قسمت حساسش

بعد هر کی میومد خونشون مهمونی...اخه عید نوروزم بود.....اون قسمتش رو میگرفت ای ...و وای میکرد اصن یه وصی....بماند که به بعضیاشونم محل سوختگی و تاول ها رو نشون میداد

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
2714

بابابزرگ پیر و فرتوت یکی از دوستامون داشت ماهواره نگاه می کرد، یهو صحنه ها بد شد، دوستم کانال رو عوض کرد. بابابزرگش برگشت گفت: الان چند تا خانوم اونجا بودن کجا رفتن؟ 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
بابابزرگم به سوسیس میگفت سوسیچ 

اتفاقا طفلی تلفظ انگلیسیشو می گفته 😊

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها

مامانبزرگ من ب عالیجتاب میگه عالینجف ب داعش میگه داروش 

یبار تو خط واحد بودیم یه مرده معلوم نیس چیکار میکرده ک مامانبزرگم میبینه و چون آذری هست با لهجه ب مرده می اقا میشینی میشینی نمیشینی نمیشنی دیگه😑😂 اون اتوبوسو تصور کنییییید.منظورش این بود ک یا بشین یا نث ادم وایسا یجا😐😂

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜
2706