2726

من تاپیکشو پیدا نمیکنم هرچی میگردم

کسی ازش خبر داره؟

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

مثل اينكه حراست بيمارستان گير داده و لاويا تاپيكها رو تعطيل كرده

ولي تو آخرين خبرها حالش بهتر شده بود گويا

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم فقط تاپیک ایشون نشون کرده بودم هرروز میومدم سراغ میگرفتم الان دیدم‌تعطیل شده خیلی نگران شدم کسی ...

آره منم خیلی نگرانم

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
2728
مثل اينكه حراست بيمارستان گير داده و لاويا تاپيكها رو تعطيل كرده ولي تو آخرين خبرها حالش بهتر شده ب ...

چه ربطی به حراست بیمارستان داشته ؟؟؟!!!!

چه ربطی به حراست بیمارستان داشته ؟؟؟!!!!

نميدونم،ميگفتن بيمارستان گفته اطلاعات بيمار رو نبايد بدي بيرون

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)
لاویا فقط عکسها رو گفت گزارش بزنین انگار برای تاپیکش گزارش زدن تعطیل شده

عكسها پاك شده بودن و تاپيك ادامه داشت،يهو امروز تاپيك هم تعطيل شد...بچه ها گفتن بيمارستان شاكي شده بوده

كاش خود لاويا بياد توضيح بده

مگه عکس از تو بیمارستان هم فرستاده بود؟

منکه فقط یه عکس دیدم اونم از خوده آرشیدا قبل از سوختگیش

سلام استارتر عزیز شما خبر جدیدی ندارید از ارشیدا

من فکر نمیکنم بیمارستان مشکلی ایجاد کنه چون اینهمه هنرپیشه بستری میشن و اخبار لحظه به لحظه حتی عکس و فیلم از داخل اتاق و وضعیت بیمار به بیرون نشر داده میشه عجیبه واقعا

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بالای ۶۰ درصد زنده نمی مونن متاسفانه. من پسر خالم ۷۶ درصد سوخته بود با وجود اینکه داروهاشو از المان وارد کردیم ۱ هفته بیشتر دوام نیاورد

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سلام استارتر عزیز شما خبر جدیدی ندارید از ارشیدا من فکر نمیکنم بیمارستان مشکلی ایجاد کنه چون این ...

سلام عزیزم خبرندارم

به لاویا هم پیام دادم جواب نداده